Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Niedziela, 27 Czerwca 2004, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




COŚ MAŁAWO SIE TU DZIEJE ?
biggrin.gif
a ŚWIAT NIE MOZE STAĆ W MIEJSCU
Tak jak u2 my też powinniśmy iść do przodu ........->>>>>>
Mamy tylko jedno życie
jedną miłość
i tylko jedną smierć
  
Re: <WERSYFIKATOR> jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Uwierz mi, że na tym forum dotyczącym U2 to naprawdę coś się dzieje. na forum U2 Poland totalna cisza. Poza tym, że mam po jednej rzeczy, które wymieniłeś to mamy też jedną wielką prośbę do U2- WYDAWAJCIE CZĘŚCIEJ PŁYTY I CZĘŚCIEJ KONCERTUJCIE (choć to prośba raczej skierowana do Bono wink.gif ). Myślę jednak, że po nowym albumie na forum napłynie dużo nowych fanów U2- tak jak było z częścią z nas po wydaniu ATYCLB- teraz to my już starzy fani jesteśmy wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




gdyby nie ALYCLB to nie było by tego forum smile.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak rozruszać forum U2?
Z pewnością wpływ na ruchliwość mają nowe twarze. Na U2 Poland Forum założyłam wątek o innych forach nt. U2, ponieważ nie wszyscy jeszcze o nich wiedzą. Na Czad-Czacie daję link na hehowe U2-forum osobom, z którymi rozmawiam. A nuż ktoś się zaciekawi i zdecyduje się skrobnąć co nieco.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




No i takie dzialanie daje efekty biggrin.gif
Trafilem tu dziki little_wild_girl a konkretnie dzieki twojemu postowi na http://www.u2.com.pl biggrin.gif

fajnie ze tu jestem smile.gif

pozdrawiam
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Rozkreci sie jeszcze napewno gdyby koncert zagrali tera w Polsce ciekawi mnie ile osob by na forum pisalo biggrin.gif musimy jakas fame puscic to napewno wiele osob tu zawita ja zawitalem dzieki kolezance...Polu dziekuje Ci pozdrawiam wszystkich no rozruszajmy ta bude biggrin.gif biggrin.gif


P.S. In the name of forum biggrin.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Musimy cos wykombinowac zeby walili do nas drzwiami i oknami biggrin.gif biggrin.gif

Jak kiedys powiedzial sam Bono ,, nie pieprzcie tylko kupcie te orzeszki ziemne,, musimy cos wymyslec... czekam na propozyjce wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Szczerze powiedziawszy chyba już się rozkręciło smile.gif Dawno nie było tutaj takiego ruchu... ufff ile nowych postów do przeczytania wink.gif . Żeby nie było - ja oczywiście nie narzekam i się cieszę bardzo biggrin.gif .
  
Re: <Karola_> jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




No ale zawsze może byc lepiej wink.gif i tego sie trzymajmy biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

pozdrawiam
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




To napewno poczatek z dnia na dzien beda tu witac nowi znajomi i tak trzymac ja jestem zarazony U2 a nie ma na to antidotum... i bardzo sie z tego powodu ciesze biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hihihi pozdrowienia dla was ludziska wink.gif wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Jak rozruszać forum??

1,2,3... BOOM CHA!!! BOOM CHA!!! DICOTHEQUE!!!! :D

Przepraszam ale nie mogę się opanować :)
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




wink.gif Boom Cha Boom Cha a kto moze sie opanowac heheh wink.gif

Pozdrofffffffffffffffffffffffki dla wszystkich wink.gif biggrin.gif wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




A taka zdychawka swego czasu była- poprostu cisza. Naraz pojawiło się tyle osób i tyle nowych opinii- nareszcie smile.gif . Czekajmy na nową płytę, a na pewno postów nie zdążymy przeczytać biggrin.gif . Tak trzymać
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no nie było mnie kilka dni a tu taki tłok że trudno uwierzyc :)
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Czwartek, 05 Sierpnia 2004 17:22 :
no nie było mnie kilka dni a tu taki tłok że trudno uwierzyc :)


ale to chyba dobrze biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

pozdrawiam wszystkich wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Czwartek, 05 Sierpnia 2004 17:22 :
no nie było mnie kilka dni a tu taki tłok że trudno uwierzyc :)


Krzychu uwierz mi miałem to samo, takie miłe zaskoczenie po kilku dniach wink.gif
  
Re: jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
PostWysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Przyda sie na pewno reklama tego forum, bo dużo ludzi pewno nie wie nawet o istnieniu tego miejsca... sad.gif
a np na forum U2 Poland ciągle rejestrują sie nowi członkowie bo tamto jest dobrze reklamowane.....
czyli z tego wynika że ludziska chcą mieć jakieś forum wink.gif
oczywiście forum gdzie się coś pisze czasami wink.gif
  
jAK ROZRUSZAĆ FORUM U2 ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010