Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Najlepsze koncerty
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Najlepsze koncerty
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




mam dostęp do prawie wszystkich możliwych koncertów U2 przez U2bloodredskyhub i jest super, tylko że niestety wielkośc mojego dysku nie pozwala mi na ściąganie wszystkiego i sprawdzanie czy to dobry koncert, czy nie, czy warto go mieć, trzymać... rozumiecie :(

więc chciałem prosic żebyście polecili jakieś najlepsze koncerty, waszym zdaniem, poza oficjalnymi wydawnictwami oczywiście

chodzi mi głównie o dobrą jakość dźwięku, bardzo nie lubie słabych audience, ale jeśli koncert był z jakiegoś powodu ciekawy a dźwięk jest nienajlepszy to też jak najbardziej może być :)

z góry dzięki i pozdrawiam
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Ja polecam pierwszy Slane (25-08-2001) oraz koncerty z Point Depot z grudnia 1989
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jakosci koncertów mozesz sprawdzić tu : http://www.u2liveinconcert.com

jak jest exelent soundboard to bierz :) jak hot to tez :)
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Krzychu najbardziej na tej stronie podoba mi się ocena Popmartu z Warszawy (sucky audience) lol.gif , ale i tak chcialbym to mieć sad.gif
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




POPMART z Polski hmmm jakby to powiedziec na Sluzewcu wielki teren dzwiek strasznie szybko uciekal ale koncert jako koncert strasznie mi sie podobal eusa_clap.gif bylem z cala familia i wszyscy wrcalismy ucieszeni tylko jednej rzeczy zaluje do teraz sad.gif koncert sie skonczyl pozdrofkiii wink.gif
  
Re: <Mofoman> Najlepsze koncerty
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Wiesz ściągnąłem przez huba pierwsze kawałki ( chyba do Pride'a). Dźwięk jest fatalny, gdyby chociaż częściej byłó słychać głos Bono, a nie kolesia, który przy ISHFound mówi " Daj zapalniczkę" lol.gif
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 02:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif no to ladnie ten koncert pownini zagrac na stadionie jakims w chorzowie bylem na stonsach i tam dzwiek byl super normalnie kozak bo wszystko krazylo po stadionie a na sluzewcu wielka przestrzen i dzwiek uciekal dlatego slychac faceta hehe lol.gif wink.gif od zapalniczki pozdrawiam wink.gif
  
Re: <Mofoman> Najlepsze koncerty
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Ja moge polecić 16.05.2001 Chicago akurat leci sobie z głośników biggrin.gif
setlista z tego koncertu jest jak na zoo tv no i do tego grali moje ulubione The Sweetest Thing eusa_clap.gif na żywo ta piosenka to miodzio takie że ah..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
pozdrawiam
  
Re: Najlepsze koncerty
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Jest jeszce jedna ciekawa wypowiedź, kiedy zaczyna się New Years Day to koleś ( ale nie ten sam wink.gif ) mówi, że tego nie zna. Jak tak można eusa_naughty.gif zly.gif wink.gif . Swoją drogą to pewnie ze 3 kawałki znał i się dziwił co to za koncert wink.gif
  
Najlepsze koncerty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010