Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Abuuu Matrix 23 maja abuuu Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja chyba bym wolała Matrixa , ten real world mnie dobija....
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




w realu i tak tylko spimy, wiec co za roznica? biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif
Oglądałem i mi się niesamowicie podobał. Trzeba jeszcze go kilka razy obejrzeć :)
Tyle na ten temat w tym poście :)
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Też oglądałem. Kilka minut po północy.
Moim zdaniem pierwsza połowa jest kiepska. Twórcy chyba nie mieli pomysłu na dobry wstemp. Rozkręca się dopiero po rozmowie z wyrocznią. Irytujące jest przerwanie w najlepszym momęcie i napis to be continue. crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Myślę że trzecia trzecia część będzie jeszcze ciekawsza bo będzie więcej Smitha i Neo :) i będą więcej walczyć :) i wogóle dowiemy się wszystkiego do końca :)
  
Re: Abuuu Matrix 23 maja abuuu
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Walk Kung-Fu to by się mogli jednak uczyć od Bruce Lee. Dla mnie "Wejscie smoka" pozostaje majstersztykiem gatunku. Dla pojedynku Bruce'a z Oharą warto obejrzeć ten film. Zadnego pięciominutowago nawalania się bez widocznych efektów tylko krótko: blok - skuteczny cios. :)
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




A ja uważam, że Bruce Lee przewraca się w grobie i żałuje, że nie mógł zagrać w Matrixie cool.gif

Film urywa zad i tyle. Nie będę się powtarzać.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wreszcie i ja obejrzałam. Nie podobał mi się, przekombinowany. Sceny z architektem nie zakumałam, pościg na autostradzie - przereklamowany, Zion - za bardzo przepocony, scena erotyczna - nic specjalnego. Wątek byłej Morfeusza - hmmm, jakoś zapachniało mi tanim romansem. Latający Neo - kicha. Muzyka - do tej pory dudni mi w uszach. Sceny walk - za długie. Nie czuję się rozczarowana - spodziewałam się natłoku efektów specjalnych podpiętych pod mizerna fabułę. Skończę już, bo chyba wszystko zostało powiedziane.
  
Abuuu Matrix 23 maja abuuu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010