Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> ATi Linux Driver 3.11.1
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ATi Linux Driver 3.11.1
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ejmos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #299
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




http://www.ati.com/support/drivers/linux/radeon-linux.html?type=linux& prodType=graphic∏=productsLINUXdriver&submit.x=7&submit.y=2&subm it=GO%21

a tu releasenote:
http://www2.ati.com/drivers/linux/Linux_3.11.0_IIRC.pdf

Teraz sterowniki podobno kompilują się bez problemu na jadrach 2.6.x kto spróbuje (FIXED...) ? biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez ejmos dnia Sobota, 07 Sierpnia 2004, 10:15, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <ejmos> ATi Linux Driver 3.11.1
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ja Ja aaaa ja pse Pana zaraz spróbuje lol.gif lol.gif lol.gif

ale serio trza przetestować wink.gif
  
Re: ATi Linux Driver 3.11.1
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ejmos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #299
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




o ja! ale byk redface.gif
no ale kto wczesnie wstaje ten byki wali tongue.gif
  
Re: <ejmos> ATi Linux Driver 3.11.1
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




słyszałem o “koniojebcach” ale żeby byki .. no to gieroj nad gierojami lol.gif cool.gif eusa_clap.gif

a przetestowałam i ... trzeba samemu sobie skompilować przez ./make.sh i potem ./make_install.sh ... tia same twierdza po rpm -i --force ... ze się zainstalowały ale to bujda wink.gif 3D nie ma dopiero kompilacja ręczna pomogła cool.gif
  
Re: ATi Linux Driver 3.11.1
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




lepsza jakość grafiki i 2D i jej szybkosć (tu BARDZO znacznie) i 3D ale w 3D troszkę wolniej w QIII Arena tongue.gif
  
ATi Linux Driver 3.11.1
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010