Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> WITAM NA FORUM !!! Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Karola_ : Wtorek, 03 Sierpnia 2004 21:56 :
Ja też witam wszystkich "Nowicjuszy" wink.gif
Z niektórymi się już troszkę znamy smile.gif . I właśnie co do tego mam pytanie do Poplemona. Czy my nie gadaliśmy już jakiś dłuższy czas temu na czacie U2? To Ty byłeś na koncercie w Sarajevie? Tam gdzieś wspominałeś o tym, że ze wzg osobistych jest dla Ciebie bardzo ważny... i tak coś mi się z kojarzyło smile.gif Jeżeli nie byłeś to przepraszam, widocznie pomyliłam Cie z kimś innym.


no to jednak chyba nie ja.
niestety, koncert z sarajeva przeżywałem leżąc z głową przy głośnikach radiowych. ale wcale tego nie żałuję. a kaseta z nagraniem mam do dziś.

a tak w ogóle to nie ma za co przepraszać smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004 12:51 :
WOW!!

tak szybku tu sie odpowiada na posty :)
juz mi sie tutaj podoba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pozdrawiam


tak, tak.
to nie jest granie w szach za pomocą listów wysyłanych zwykłą pocztą ;)
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Wtorek, 03 Sierpnia 2004 21:17 :
Natomiast dzisiaj należy odnotować przybycie pana poplemona smile.gif


pozdrowionka dla wszystkich


dopiero teraz przeczytałem: czemu zaraz pana??? smile.gif smile.gif smile.gif

pzdr smile.gif
  
Re: <poplemon> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj powitajmy pana szczekacza biggrin.gif


pozdry
  
Re: <poplemon> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
dopiero teraz przeczytałem: czemu zaraz pana???

pzdr



no chcialem ci dobre wejscie zrobic... wink.gif biggrin.gif

pozdry biggrin.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Środa, 04 Sierpnia 2004 11:10 :
Cytat:
dopiero teraz przeczytałem: czemu zaraz pana???

pzdr



no chcialem ci dobre wejscie zrobic... wink.gif biggrin.gif

pozdry biggrin.gif


nie, no dzięki i w ogóle biggrin.gif

pzdr lol.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Witojcie witojcie wszyscy biggrin.gif biggrin.gif dokladnie to nie szachy hehe pozdro dla POPLIMONA i dla reszty zalogi wink.gif

PODZROFFFFFFFFFFFFFFFKIIIIIII wink.gif wink.gif
  
Serdeczne powitania na forum :D
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Pewnie nie jest to najlepsze miejsce ale powiem co mi leży na sercu. Od wczoraj (czwartego) wszyscy bywalcy Czata zaczynają traktować mine w sposób dość niestandardowy, żeby nie urzyć ciekawszych określeń :-)

O co Wam chodzi??

A teraz chciałbym cos wyjaśnić:

Nie jestem Mofomanem i w rzyci mam to co ten człowiek robi na Czacie oraz to za kogo się podszywa. Nie klnę zbyt często i to nie ja robię burdy.

Mam również taką prośbę:

Mofoman przestań ciągle powtarzać ten sam tekst:

hehehe Pozdrowienia dla wszystkich u2 fanów ;-)


To już tyle na ten temat i przykro mi ale nie miałem veny żeby napisać to wierszem :D
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




To co napiszę będzie wyglądało strasznie głupio

Przed chwilą przeglądając Forum zobaczyłem coś co pewnie każe Wam sądzić, że jestem Mofomanem

Mofoman dołączył na Forum tego samego dnia co ja i jest na liście użytkowników tuż przy mnie.

Sam się śmieje ale to żeczywiście przypadek choć sądze, że jakby to o mnie chodziło to bym nie uwierzył (prawdopodobieństwo 1:100000000)

Mimo to mówię, że to tylko przypadek (dziwny ale przypadek).... . ... . .
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Te Robin oco Ci biega co Ci nie pasuje co ja Ci tzakiego zrobilem co ze mam nick mofoman to odrazu sie za kogos podszywam jak cos Ci nie pasuje to sobie zmien forum a odemnie to odplyn bo ja tez nie uzywam ordynarnych slow na codzien ale chyba bede musial zaczac bo wszystko Ci nie pasuje kawal taki to nie an miejscu ja Ci uwagi nie zwracam i jak bede chcial to bede pozdrawial ludzi i sie nie unos chlopczyku w rajstopach to z procy uzyc nie umie a za luk sie zabiera zly.gif


POZDROFFFFFFFFFFFFFFFFKI dla wszystkich przesyla MOFOMAN i pod nikogo sie nie piodszywam wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




A jeszcze jedno jakie niby burdy robie co?? no powiedz a co jak Cie na czacie traktuja bo ja nie wiem pochwal sie jak juz zaczoles ten temat... co tak Ci przeszkadza ze na czat wchodze no powiedz co Cie boli bo jak narazie to jak panienka sie zachowujesz narzekasz tylko krytykujesz czepiasz sie brak Cio taktu wiec powiedz co ja takiego zrobilem niby jakie burdy bo ja nie wiem oco Ci chodzi moze masz okres??? co ?? bo tak sie wlasnie zachowujesz nie wiesz oco Ci chodzi a sie czepiasz jak nietoperz niedowidzisz nie doslyszysz ale sioe przyczepisz pozdrawiam Cie Robinie i zycze milego dnia...a na czacie to sobie dopiero pogadamy wiec badz dzis o 22 bo ja bede na Ciebie czekal bo chce sie dowiedziec o Co ci chodzi nara
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




eusa_liar.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

"ja nie wiem oco Ci chodzi moze masz okres??? co ?? bo tak sie wlasnie zachowujesz nie wiesz oco Ci chodzi a sie czepiasz jak nietoperz niedowidzisz nie doslyszysz ale sioe przyczepisz pozdrawiam Cie Robinie i zycze milego dnia..."

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Witajcie wszyscy biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Koziol> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




shock.gif confused.gif crazy.gif tongue.gif eusa_sick.gif eusa_eh.gif doubt.gif eusa_wall.gif

Witaj, witaj, Koźle, teraz to dopiero będzie wieś. wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Slucham jaka wies?? nierozumiem...
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 12 Sierpnia 2004, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mrowka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1415
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Czyż Kozły nie żyją na wsi? ;) Nie badżcie tacy poważnni... ludki :)

I ja jestem nowa... więc się witam :)
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




jacie ale to forum jest świtne!! normalnie genialne, wkońcu znlaazłam cos dla siebie, miejsce gdzie wkoncu moge sie wygadac na moj ulubiony temat biggrin.gif zaglądam to normalnie codziennie i to pare razy w dniu, bardzo mi sie tu podoba!!! smile.gif cool.gif wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




A tak swoją drogą to dzisiaj na tym forum jak na chacie biggrin.gif
Pisze coś a tu moment i odpowiedź biggrin.gif biggrin.gif

Fajnie smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 19:21 :
A tak swoją drogą to dzisiaj na tym forum jak na chacie biggrin.gif
Pisze coś a tu moment i odpowiedź biggrin.gif biggrin.gif

Fajnie smile.gif


No prawda?? Też to dzisiaj zauważyłam wink.gif . Będą mieć troszeczke inni do poczytania wink.gif
  
WITAM NA FORUM !!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 36  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010