Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Album "All That You Can't Leave Behind" to według Ciebie ...
bardzo fajny krążek z wpadającymi w ucho utworami
57%
 57%  [8]
może być, czasem fajnie jest go posłuchać
35%
 35%  [5]
nie należy do moich ulubionych albumów ale można go posluchać
7%
 7%  [1]
hańba i najwieksza pomyłka U2
0%
 0%  [0]
nie lubie go
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 14

Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Jak ostatnio zauważyłem na chacie U2 wiele osób nie lubi albumu "All That You Can't Leave Behind" a własciwie to mozna powiedziec nienawidzi i uważa go za wstyd dla U2.
Czemu tak jest to ja nie wiem , według mnie to fajny album i własnie dzieki niemu zostałem fanem U2 biggrin.gif smile.gif cool.gif .
Jest tam dużo fajnyk kawałków ... własciwie podobają mi sie wszystkie oraz te których 70% fanów nie znosi czyli New York i Grace.

Powiedzcie mi jaki jest Wasz stosunek do "All That You Can't Leave Behind"

Pozdrawiam
  
Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Moja jutowska historia wink.gif też zaczęła się od tego albumu. Lubię go bardzo, chociaż przyznam się, że słucham go znacznie rzadziej niż kiedyś sad.gif . Najlepsze utworki ( wg mnie wink.gif ) to Kite, BD, New York ( koncertowo) no i Walk On. Ten album stał się też "przyczyną" Elevation tour- kapitalnej trasy koncertowej. Jak to Krzysie rzucił w innym temacie, gdyby nie ATYCLB nie byłoby tego forum smile.gif
  
Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Niedziela, 15 Sierpnia 2004, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




W sumie moja odpowiec,jest podobna do dwóch poprzednich,co do lubianych utworów,BD,Kite,Elevation,i cos tam jeszcze.W sumie album inny niz wszytkie pozostałe,ale to nadal nasze kochane U2:):)
  
Re: <Krzysiek> Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A opcja ,,good shit" to gdzie jest proszę Ciebie? confused.gif biggrin.gif
  
Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004 12:57 :
A opcja ,,good shit" to gdzie jest proszę Ciebie? confused.gif biggrin.gif


takiej opcji nie ma ze względu na moją "miłość" do albumu, dobrze wiesz o co chodzi smile.gif
  
Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Wtorek, 17 Sierpnia 2004, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Ja tam go uwielbiam.Pierwszy krążek U2 który sobie kupiłam i mam do niego sentyment.Duuuuuzy sentyment. eusa_clap.gif
  
Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Ja poprostu kocham ten album jestem z nim najbardziej związana, od niego własnie zaczeła sie moja miłość do U2!!! biggrin.gif
  
Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010