Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> radosne chwalipiectwo :D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
radosne chwalipiectwo :D
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




A wlasnie przyszla paczka ;)))

zgadnijcie z czym :)

zagralem w taka gierke we flashu na chip.pl, przeszedlem ja za pierwszym czy driugim razem :), trzeba bylo dojsc do tego jaki kod pasuje do drzwi zbierajac z roznych karteczek dziwne rzeczy, spisalem sobie wszystko na kartke i pierwszy ktory mi pasowal wpisalem i zadzialalo wszedlem i zapytal sie o dane, podalem i wlasnie dostalem ksiazke "lamalem ludzi, a nie hasla, sztuka podstepu" kevin mitnick najslynniejszy haker swiata & william simon

30zl do przdu jestem i chyba pierwsza od paru lat papierowa ksiazka jaka przeczytam do konca z ciekawoscia, a na poczatku calkiem fajnie sie zapowiada :)

POLECAM :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




gratulacje. milo, ze ktos jeszcze ksiazki czyta eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no też o tej książce myślałem biggrin.gif lubię hacking wink.gif tylko non stop nie mam czasu na książki tzw. niefachowe ... cały czas jakąś ustawę albo coś o audycie czytam sad.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




czytaj ustawy, a jeszcze lepiej kodeksy prawnicze, to sie dowiesz, co grozi za hacking/phreaking wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




w polsce ? biggrin.gif

a ksiazka jak ksiazka, nienawidze ksiazek, od czytania wszelkich rzeczy na papierze bola mnie oczy, z monitora lepiej mi sie czyta txt, hmm najwiecej z papieru to chyba czytam jak siedze na kibelku :), a lektur staram sie nie czytac, ale kurde za dwa lata matura a ja lektur nie czytam oj kiepsko to widze :D
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 06:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif gratulacje.....
  
radosne chwalipiectwo :D
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010