Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Seks Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Seks
PostWysłano: Wtorek, 17 Sierpnia 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Od jakiegoś czasu zastanawia mnie to czy SEKS jest ważny w związku czy raczej nie . Jedni mówią tak , drudzy mówią inaczej . Dlamnie nie jest to ważne ale nie mógłbym bez tego żyć . Co wy o tym sądzicie ? doubt.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Wtorek, 17 Sierpnia 2004 23:06 :
Dlamnie nie jest to ważne ale nie mógłbym bez tego żyć . Co wy o tym sądzicie ? doubt.gif


Nie chcę się czepiać, ale jak coś, bez czego nie można żyć, może być nieważne? eusa_eh.gif
  
Re: <djcooky> Seks
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 06:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jak mawiała stara niania:
Lepiej ciupciać bez miłości, niźli kochać bez ciupciania.
  
Re: <djcooky> Seks
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Jak mawiała stara niania:
Lepiej ciupciać bez miłości, niźli kochać bez ciupciania.


Co prawda to prawda...
Nie chcę być gorsza wink.gif od Wujka Zeda i polecę aforyzmem:
"Seks solą życia, tylko kto widział objadać się solą?".
  
Re: <Agnieszka> Seks
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Czyli z tego co wnioskuje , nie jest to ważne dla was .
Hmmmm ... czyli jestem maniakiem seksualnym ?
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jola
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1161
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Środa, 18 Sierpnia 2004 22:47 :
Czyli z tego co wnioskuje , nie jest to ważne dla was ...

Chyba dość ryzykowny wniosek, jeżeli wynika z tego:
Wujek Zed: :
... Lepiej ciupciać bez miłości, niźli kochać bez ciupciania

Agnieszka: :
Co prawda to prawda...

Coś jakby na odwrót mi się tu wydaje lol.gif
Ale może się mylę, pora późna i już mi się z lekka miesza.

A poważniej, dla mnie seks jest bardzo ważny w związku. Nie wyobrażam sobie udanego związku bez dobrego seksu ale też nie wyobrażam go sobie bez czułości, zaufania, przyjaźni i wielu innych rzeczy, które definiują wspólne przebywanie właśnie jako ZWIĄZEK. A dobranie właściwych proporcji to już sprawa indywidualna, i nie mogę powiedzieć, że zawsze mi się udaje.
W układach czysto koleżeńskich, seks nie tylko nie jest dla mnie ważny, a wręcz przeszkadzał by, ale to inna para kaloszy, pytałeś przecież o seks w związku.

djcooky : Środa, 18 Sierpnia 2004 22:47 :
... czyli jestem maniakiem seksualnym ?

No tak, z pewnością, jak większość ludzkości wink.gif

A miałam się nie nabijać eusa_naughty.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Środa, 18 Sierpnia 2004 22:47 :

Hmmmm ... czyli jestem maniakiem seksualnym ?

A może to nie maniactwo, ino ognisty temperament?

Cytat:
W układach czysto koleżeńskich, seks nie tylko nie jest dla mnie ważny, a wręcz przeszkadzał by

myślę, że jak wtedy pojawia się seks to układy czysto koleżeńskie giną śmiercią tragiczną
  
Re: <Agnieszka> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Szczerze powiedzawszy to nie wyobrażam sobie seksu poza związkiem czy seksu koleżeńskiego . Dlamnie słowo seks kojaży się tylko i wyłącznie w związku . Przecież seks ma być czymś w stylu okazania uczuć drugieje połowie i nie wydaje mi się żeby seks poza związkiem miał jakiś sens . Przynajmniej ja tak myśle biggrin.gif [/quote]
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Wtorek, 17 Sierpnia 2004 23:06 :
zastanawia mnie to czy SEKS jest ważny w związku czy raczej nie.


Bez seksu związek umrze.
  
Re: <Berger> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli Twoja opinia jest równoznaczna z Twoim podejściem do związku, to nie życzę żadnej kobiecie takiego faceta. A nie daj Boże wypadek albo choroba. Związek umrzeee, o PPL! crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że Berger miał na myśli tzw. "białe małżeństwa", mówiąc, że
Cytat:
Bez seksu związek umrze.
, czy tak?
A nie chwilową przerwę w uprawianiu seksu spowodowaną jakimiś wypadkami losowymi...
No bo z drugiej strony, to co to za związek, jak nie ma w nim seksu, który dla mnie jest jednoznaczny z miłością!?
  
Re: <Agnieszka> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie w tym rzecz, którą dokładnie sytuację miał na myśli, ale która mieści się w jego sformułowaniu (ta, którą podałam, wcale nie musi być chwilowa, jak stwierdziłaś). Po to dwoje ludzi zbliża się do siebie duchem, by móc nawzajem wiele swoim ciałom wybaczyć i próbować dojść między nimi do porozumienia. Należy określić sytuację, możliwości i potrzeby partnerów, by próbować wyjść na kompromis. W tym celu jednak potrzebne jest obustronne spoglądanie również poza własne ... nosy. wink.gif To jest dla mnie miłość, nie zawsze obecna w związkach.

A Berger powinien wyrazić się: ,,Jeżeli ktoś stawia w związku seks ponad chęć bycia z drugą osobą, związek bez seksu umrze".


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 19:31, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Miałem na myśli to, co powiedziałem. Moja ocena moralna nie ma tu nic do rzeczy. Taki jest fakt. Moim zdaniem, oczywiście. Miłość to nie tylko przyjaźń, ale i seks. Jeśli seksu zabraknie, związek nie od razu, ale prędzej, czy później umrze.
  
Re: <Berger> Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




No a co z mentalną miłością i takimi związkami . Co ze związkami w których ludzie kochają się o tak a nie na tle seksu , urody czy cego innego ?
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Taki jest fakt.


Nie obejmuje jednak wszystkich przypadków, co warto było zaznaczyć, by nie minąć się z prawdą.

Berger :
Miłość to nie tylko przyjaźń, ale i seks.


Miłość to coś więcej niż przyjaźń i seks.
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 20:35 :
[..]



Miłość to coś więcej niż przyjaźń i seks.


Zgadzam się z tym całkowicie
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jola
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1161
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 13:17 :
Szczerze powiedzawszy to nie wyobrażam sobie seksu poza związkiem ...


Życie pokazuje, że jednak dość często występuje, jakikolwiek byłby nasz pogląd na ten fakt confused.gif
  
Re: Seks
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Szczerze powiedzawszy to nie wyobrażam sobie seksu poza związkiem(...) nie wydaje mi się żeby seks poza związkiem miał jakiś sens .


jola : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 22:28 :
[..]
Życie pokazuje, że jednak dość często występuje, jakikolwiek byłby nasz pogląd na ten fakt confused.gif


No to weszliście teraz na temat zdrady, który został oddzielnie potraktowany w nowym wątku. Powiem tutaj tylko tyle, a raczej zacytuję czyjeś słowa (zwięźle i na temat ;->), że
"Monogamia nawet gołębią nie wychodzi".

Moje zdanie jest takie: może i gołębią monogamia nie wychodzi, ale my jesteśmy ludzmi i jak ktoś ma kręgosłup moralny, zasady, to jest w stanie panować nad swoim libido. Pozatym "nie rób drugiemu, co tobie nie miłe"- no bo kto z nas chciałby się dowiedzieć , że został zdradzony?!
  
Re: Seks
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 20:32 :
Co ze związkami, w których ludzie kochają się o tak, a nie na tle seksu?


Rozumiem, że nie mówisz o miłości matki do dziecka, ani siostry do brata? Bo jeżeli chodzi o miłość pomiędzy dwojgiem dorosłych, niespokrewnionych blisko ludzi, płci najczęściej odmiennej, to praktycznie zawsze częścią składową tej miłości jest seks. Jeżeli go nie ma, coś jest zdecydowanie nie tak. Z jednym z tych ludzi, z obydwojgiem, albo z ich miłością.
  
Re: Seks
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 20:35 :
Nie obejmuje jednak wszystkich przypadków


Zgoda, może się zdarzyć, że związek przetrwa. Założmy, że partnerzy będa musieli zrezygnować z seksu ze względu na chorobę jednego z nich, bo taki przykład podawałaś wcześniej. Albo wypadek, w wyniku którego facet zostanie sparaliżowany od pasa w dół. Może być tak, że jego partnerka pozostanie przy nim do końca. Po 10 latach będzie z nim jednak raczej ze względu na współczucie lub poczucie obowiązku niż miłość, obawiam się.

Cytat:
Miłość to coś więcej niż przyjaźń i seks.


Zgoda, dochodzi na przykład jeszcze czułość. Ale i też nie powiedziałem, że miłość to tylko przyjaźń plus seks. Powiedziałem, że miłość to nie tylko przyjaźń, ale również seks.
  
Seks
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010