Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> masz pomysl na nowe forum? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli sa jakies sugestie, propozycje na nowe fora, to tutaj prosze o tym pisac :)


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Piątek, 01 Sierpnia 2003, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sex? biggrin.gif zartuje... moze jakies forum o stronach www? ktos czegos szuka, a nie chce brnac przes setki stron z google, strony z software, poradami, standady stron, strony z ikonkami i grafika, dostawcy internetu, testy szybkosci, oferty IPs itp. ci co spedzaja mase czasu znaja na pewno wiele stron godnych polecenia i znaja dostawcow z dobrym supportem. testy modemow i adsl. w sumie podchodzi to pod inne tematy, ale czemu nie miec tego na jednym forum?
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
sex? biggrin.gif zartuje... moze jakies forum o stronach www? ktos czegos szuka, a nie chce brnac przes setki stron z google, strony z software, poradami, standady stron, strony z ikonkami i grafika, dostawcy internetu, testy szybkosci, oferty IPs itp. ci co spedzaja mase czasu znaja na pewno wiele stron godnych polecenia i znaja dostawcow z dobrym supportem. testy modemow i adsl. w sumie podchodzi to pod inne tematy, ale czemu nie miec tego na jednym forum?


Chyba jeszcze za wczesnie na takie forum.

dostawcy internetu, testy szybkosci,

crazy.gif No jak to dostawcy? TPSA... Szybkosc a to zalezy jak bardzo dasz sie okrasc :P
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Może forum o komórkach?
Ja właśnie zrobiłem moda w Motoroli T722i. cool.gif
Teraz mam wersję developerską.
I gratisowo dodałem sobie matrixowy screensaver, tapete z WinXP i kilkanaście fajnych dzwonków. Mozna tez dodawać applikacje Java (właściwie to jest cel modu) ale jeszcze nie dodawałem. Przydałby się jakiś emulator bo flashowanie kilkudziesięciu aplikacji zajmuje zbyt długo a nie wiem co jest co.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




tylko TPSA? to skandal! biggrin.gif eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




rude_boy, chyba nie przejdzie to forum ;P
Tirinti, jesli wiecej osob wyrazi chec dyskusji na forum o komorkach, czy w ogole o telefonach, to moze wtedy sie o tym pomysli ;)

czekam na dalsze sugestie :)
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




no nic, jak znajde jakies fajne strony to po prostu je wrzuce na odpowiednie fora.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




proponuje najpierw naprawić forum... temat da się wyświetlić 1\20 kliknięć sad.gif
  
Re: <EDDY> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




A może forum o komunikatorach? :) (GG, Tlen, Miranda, ICQ, i inne)...?
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Temat na którym wszystko co napisze sie bedzie zgodne z tematem. Przydało by się żeby można ustalić ile postów max na stronie ma ci wyświetlać (mi sie to przyda bo mam małą rozdzielczość na drugim kompie). sad.gif
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm tez wyrazam chec istnienia forum od telefonach.
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




..::NIE WIEM CZY TO MOŻLIWE JEST TO PONIŻEJ::..

Można by zrobić, że na temat naciska się prawym przyciskiem myszy i jest obcja "Zaznacz ten temat jako przeczytany". Przydało by sie tym którzy żadko wchodzą na forum. Mnie nie było czyba ze 1.5 miesiąca bo miałem windows przeinstalowany i nie mogłem znależć strony.
  
Re: <Matthas> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




chyba PPM odpada :)
  
Re: <Matthas> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Wtorek, 01 Czerwca 2004, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




<rechot>
lol.gif
  
Pomysł
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patrol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1120
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Sport : Szermierka.
  
Re: <Patrol> Pomysł
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ile osob z tego forum zainteresowanych byloby szermierka?
  
Re: <hardtmuth> Pomysł
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przecież jest już forum Sport.
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shake
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ja proponuje dział hacking moge być moderatorem
  
Re: <shake> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol :))) eusa_wall.gif
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shake
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




zly.gif eusa_clap.gif za wspaniałe posty tylko sobie je nabijasz może b napisał do mnie na gg
  
masz pomysl na nowe forum?
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010