Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Album "All That You Can't Leave Behind" to według Ciebie ...
bardzo fajny krążek z wpadającymi w ucho utworami
57%
 57%  [8]
może być, czasem fajnie jest go posłuchać
35%
 35%  [5]
nie należy do moich ulubionych albumów ale można go posluchać
7%
 7%  [1]
hańba i najwieksza pomyłka U2
0%
 0%  [0]
nie lubie go
0%
 0%  [0]
Wszystkich Głosów : 14

Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Jak ostatnio zauważyłem na chacie U2 wiele osób nie lubi albumu "All That You Can't Leave Behind" a własciwie to mozna powiedziec nienawidzi i uważa go za wstyd dla U2.
Czemu tak jest to ja nie wiem , według mnie to fajny album i własnie dzieki niemu zostałem fanem U2 biggrin.gif smile.gif cool.gif .
Jest tam dużo fajnyk kawałków ... własciwie podobają mi sie wszystkie oraz te których 70% fanów nie znosi czyli New York i Grace.

Powiedzcie mi jaki jest Wasz stosunek do "All That You Can't Leave Behind"

Pozdrawiam

Re: Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #161

[ Osobista Galeria ]

Moja jutowska historia wink.gif też zaczęła się od tego albumu. Lubię go bardzo, chociaż przyznam się, że słucham go znacznie rzadziej niż kiedyś sad.gif . Najlepsze utworki ( wg mnie wink.gif ) to Kite, BD, New York ( koncertowo) no i Walk On. Ten album stał się też "przyczyną" Elevation tour- kapitalnej trasy koncertowej. Jak to Krzysie rzucił w innym temacie, gdyby nie ATYCLB nie byłoby tego forum smile.gif

PostWysłano: Niedziela, 15 Sierpnia 2004, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #846

[ Osobista Galeria ]

W sumie moja odpowiec,jest podobna do dwóch poprzednich,co do lubianych utworów,BD,Kite,Elevation,i cos tam jeszcze.W sumie album inny niz wszytkie pozostałe,ale to nadal nasze kochane U2:):)

Re: <Krzysiek> Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

A opcja ,,good shit" to gdzie jest proszę Ciebie? confused.gif biggrin.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

little_wild_girl : Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004 12:57 :
A opcja ,,good shit" to gdzie jest proszę Ciebie? confused.gif biggrin.gif

takiej opcji nie ma ze względu na moją "miłość" do albumu, dobrze wiesz o co chodzi smile.gif

PostWysłano: Wtorek, 17 Sierpnia 2004, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1315

[ Osobista Galeria ]

Ja tam go uwielbiam.Pierwszy krążek U2 który sobie kupiłam i mam do niego sentyment.Duuuuuzy sentyment. eusa_clap.gif

PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #1458

[ Osobista Galeria ]

Ja poprostu kocham ten album jestem z nim najbardziej związana, od niego własnie zaczeła sie moja miłość do U2!!! biggrin.gif

Co sądzisz o albumie "All That You Can't Leave Behind" ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatdiks91
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010