Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




[/b]Każdy z was fani U2 napewno ma jakąs swoją ulubioną piosenkę. Ja osobiście uwielbiam wszystkie piosenki U2, jednak gdybym sie tak głębiej zastanowiła to najbardziej bliska jest piosenka od której zaczęła się moja wileka miłość do tego wspaniałego zespołu, mam na myśli "In a little while"...tak, ona budzi we mnie wspomienia, sprawia że od razu jestem inaczej nastawiona do otaczającej mnie rzeczywistości. Teraz czekam na wasze zdania ;-)
  
Re: <ALICE> Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




With or without you - bo jest smutna, żewna, sentymentalna, melancholijna, tkliwa, delikatna, dla mnei pierwsza.

October - bo występuje tu fortepian, poza tym jest taka jak w.w.

Your blue room - tak jak w.w.
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




1. Uwielbiam Sundey bloody sundey mój ukochany utwór bez którego nie poznałabym uroków słuchania U2 biggrin.gif
2. A pozatym lubie też Hold me thrill me kiss me kill me Słodziutko wygląda U2 jako Kreskówki a poza tym film z moim ulubiony aktorem wink.gif
3.Wszystkie pozostałe utwory U2 - kocham całe U2 nie ma dla mnie nie lubianych utworów w ich całym repertuaże. smile.gif
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ja uwielbiam wszystkie piosenki U2 praktycznie tak samo! Czasem mam ulubioną, ale przejściowo, bo zaraz potem znów uwielbiam każdy ich utwór! Ale kilka tych, które zwróciły moją uwagę w czasie mojego krótkiego (tylko ok. 1,5 roku narazie) fanatyzmu U2 mogę wymienić:
1. "I Will Follow"- za ten młodzieńczy głos Bono i tą melodię z tekstem!
2. "Another Time, Another Place"-za super tekst i to niepowtarzalne "ayayay woah ho ho"...
3."Tomorrow"- za wspaniały nastrój, przy którym dobrze mi się płacze biggrin.gif
4."11 O'clock Ticko Tock"- nie wiem za co:)
5."A Sort Of Homecoming"- za to, że przypomina mi jakiś piękny zimowy dzień...Zwykły, nie Boże Narodzenie!
6."In God's Country"- za tą super-gitarę Edge'a.
7."Who's Gonna Ride Your Wild Horses?"[b]
- za wspaniały refren... cool.gif
8."Please"- patrz:nr 6
9. Mogłabym jeszcze z 5 wymienić ale mi się nie chce biggrin.gif w sumie to by wyszło kilkanaście, nie kilka ale to szczegół... lol.gif
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




szkoda ze tylko tyle odpowiedzi na moj temat, teraz to juz sie nie dziwie bo taki temat o ulubionej piosence juz jest tyle ze ja nie zauwazylam confused.gif no trudno...wymysle cos innego
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Don't worry, be happy biggrin.gif
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




A tak poza tym, to powiem Wam, że przyszłam godzine temu z kościoła i jestem uskrzydlona, bo moja miłość (ministrant) miał służbę (jakby to kogos obchodziło biggrin.gif ) Ale chce mi się śpiewać...U2- "The sweetest thing" "Blue eyed boy meets a brown eyed girl" jak pasuje! biggrin.gif
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Acrobat oczywiście :D

Za początek, budujący napięcie, cichy bas przechodzący w bębny, ale jakie bębny ! takie głębokie, piękne i potężne brzmienie, połaczone z cichutką linią basu...

Za gitarę Edge'a, piękne , potężne riff'y, wyrażające w moim odczuciu złość, ciepirnie i smutek, a potem przeszywające solo ! ah... ciarki na plecach za każdym razem :)

Zaraz przed solówką Bono cicho mówi jakby zaraz miał krzyknąć "What are we doing to do now it's all been said?
No new ideas in the house, and every book has been read" ale tu zamiast krzyku następuje solówka, o której było wcześniej.
W ogóle wokal, na pierwszy rzut oka (tudzież ucha) troche odstający od muzyki, ale jednak nie, wspaniały od pierwszego do ostatniego momentu, wyrażający to samo co gitara Edge'a, te same emocje, ten sam gniew i cierpienie.
I oczywiście ten tekst, równierz mój ulubiony, najbliższy mi.

A w ogóle to jest urtwór perfekcyjnu pod każdym względem, idelany i juz :)
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




acrobat0 : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 12:50 :
Acrobat oczywiście :D

Za początek, budujący napięcie, cichy bas przechodzący w bębny, ale jakie bębny ! takie głębokie, piękne i potężne brzmienie, połaczone z cichutką linią basu...

Za gitarę Edge'a, piękne , potężne riff'y, wyrażające w moim odczuciu złość, ciepirnie i smutek, a potem przeszywające solo ! ah... ciarki na plecach za każdym razem :)

Zaraz przed solówką Bono cicho mówi jakby zaraz miał krzyknąć "What are we doing to do now it's all been said?
No new ideas in the house, and every book has been read" ale tu zamiast krzyku następuje solówka, o której było wcześniej.
W ogóle wokal, na pierwszy rzut oka (tudzież ucha) troche odstający od muzyki, ale jednak nie, wspaniały od pierwszego do ostatniego momentu, wyrażający to samo co gitara Edge'a, te same emocje, ten sam gniew i cierpienie.
I oczywiście ten tekst, równierz mój ulubiony, najbliższy mi.

A w ogóle to jest urtwór perfekcyjnu pod każdym względem, idelany i juz :)


Acrobat, wyraziłeś wszystko co sama mogę powiedzieć na temat tego utoworu. Już się w sumie wypowiadałam na ten temat, ale powiem jeszcze raz. ACROBAT zdecydowanie (moim zdaniem) najlepszym utworem na AB. Jeszcze raz wyrażam swe wielkie ubolewanie, że nie grany (tym razem powiem prawie w ogóle, żeby nie było ;) ) na koncertach... Chociaż może to ma jakiś sens... kto wie...? biggrin.gif
  
Re: <acrobat0> Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




ta jedna wersja live z Hershey Tapes to prawie że nic tak naprawdę :)

a wyobraź sobie to na koncercie, ten riff, ludzie szaleją , wszsycy śpiewają (gdyby to był kawałek grany akustycznie to już wogole) , podczas solówki połowa sali mdleje :) potem Bono krzyczy "Don't let the bustards grind you down !..." kończy cichutko, a Edge przywala riffem "Bullet The Blue Sky", i mdleją już wszyscy na sali :)

to jest moje koncertowe mażenie numer 1 :D
  
Re: Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




acrobat0 : Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004 12:44 :
ta jedna wersja live z Hershey Tapes to prawie że nic tak naprawdę :)

a wyobraź sobie to na koncercie, ten riff, ludzie szaleją , wszsycy śpiewają (gdyby to był kawałek grany akustycznie to już wogole) , podczas solówki połowa sali mdleje :) potem Bono krzyczy "Don't let the bustards grind you down !..." kończy cichutko, a Edge przywala riffem "Bullet The Blue Sky", i mdleją już wszyscy na sali :)

to jest moje koncertowe mażenie numer 1 :D


No wiem że nic, żeby znowu mi nikt nic nie wypomniał napisałam "prawie" wink.gif . Ale wiesz, chyba znalazłam ten ukryty sens niegrania tej piosenki: "połowa sali mdleje", znając życie byłabym w tej połowie i dalej z koncertu nici wink.gif lol.gif . Ale tak na serio chyba wolałabym ją usłyszeć z tym całym elektrycznym gitarowym brzmieniem, bo ona ma wtedy taką niesamowitą moc... smile.gif Aj co tu duzo się rozwodzić GENIALNA RZECZ! biggrin.gif
  
Która piosenkę U2 lubicie najbardziej? Uzasadnijcie swój wybór :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010