Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> POMOCY: program w C++
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
POMOCY: program w C++
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
karolina81
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1090
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich
Mam mały, a właściwie duży problem ponieważ właśnie dostałam projekt na zaliczenie i kąpletnie nie potrafię się za niego zabrać, choć zdaję sobie sprawę że dla osób które mają do czynienia z programowaniem powinno być to prostę. Całość brzmi tak:
"Proszę napisać program którego zadaniem będzie przesówanie na ekranie pionowego napisu w ramce w pionie. Znaki które wyszły poza ekran powinny pojawiać się z jego drugiej strony. Wymiary ramki powinny być dostosowane do wielkości napisu. Napis może się składać z wielu kolumn."
PS. Napis który ma "jeździć" po ekranie najpierw powinien byc wprowadzony.

Jeżeli znajdzie się choć jedna osoba która ma chwilę na napisanie tego programu i nie sprawi jej to wielkiego problemu to będę zobowiązana i wdzięczna.

Pozdrawiam i z góry Dziękuję za pomoc.
  
Re: POMOCY: program w C++
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NPS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1476
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




No cóż...
Ja adminem nie jestem, ale myślę, że skoro masz to zadanie na zaliczenie, to ty je powinnać zrobić, a nie ktoś inny za ciebie.
Niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę.
  
Re: <NPS> POMOCY: program w C++
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poprawiam cie
  
POMOCY: program w C++
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010