Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Tendencja U2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tendencja U2
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Powiedzcie mi jaką u was U2 ma tendencje ... spadkową czy idzie w góre. Kazdy ma chyba inne zdanie wiec ta dyskusja moze mieć sens :)
Dla mnie szczyt dormu U2 (płyta + trasa) miał miejce po wydaniu The Joshua Tree... nie trzeba chyba tłumaczyc dlaczego :) Pełne stadiony ... wielkie koncerty [...] cool.gif biggrin.gif
  
Re: Tendencja U2
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Sama nie wiem... Obecnie chyba rosnącą z powodu Vertigo... eusa_eh.gif
  
Re: Tendencja U2
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Oj Krzysiu, Krzysiu, ale nam zapodałeś ambitny temacik na koniec (dla co poniektórych Biedaków wink.gif ) wakacji....
Hmm mam nadzieję, że tendecja nie bedzie szła wraz z "tendecyjnym" obecnym wyglądem Bono, bo to by się nie zapowiadało ciekawie confused.gif wink.gif .
Dla mnie osobiście (jako zagorzałego achtungowca) tzw szczyt kariery przypada na czasy Achtung Baby i trasy ZooTv, nie mniej JT uznawana jest przez wszystkich krytyków na największe dzielo w historii grupy, a nie tylko, bo pamiętamy słynny ranking stacji muzycznej VH1, gdzie została uznana za płytę wszechczasów biggrin.gif .
Po tych dziełach tendencja jednak jest lekko spadkowa, chociaż wciąż mam nadzieje, że nową płytą zaskoczą bardzo pozytwnie. No ale o tym bedzie można dopiero po ukazaniu się najbardziej oczekiwanej płyty ostatnich 2 lat smile.gif
  
Re: Tendencja U2
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 08:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




U mnie U2 ma teraz tendencje rosnącą spowodu zbliżającego się albumu, właściwie po głębszym namyśle U2 u mnie nigdy nie miało tendencij spadkowej najwyżej tendencje stania w miejscu. biggrin.gif
  
Re: Tendencja U2
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




U2 byli, są i zawsze będą genialni!!! cool.gif
  
Tendencja U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010