Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Czy U2 powitają Polskę ?!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Pojawiły się słuchy że U2 powitają 10 państw przystępujących w maju 2004 !(w tym także Polskę) . Jeśli wydarzenie dojdzie do sedna to odbędzie się 1 maja 2004. Występy różnych zespołów są związane z półrocznym przewodnictwem Irlandii w Państwach Uni.
  
Re: <Krzysiek> Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




niom tez o tym sluszalam dobrze by bylo :) czekam na ich koncert z niecierpliwoscia wielka!!!!!!!!!! mam nadzieje ze nasz kraj tez odwiedza :) biggrin.gif
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 02:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




To czekamy razem ja po POPMARCIE czekam i co rok mam cicha nadzieje ze znowu zawitaja sad.gif

Mam nadzieje ze w tym roku zagraja u nas juz nie moge sie doczekac cholera no biggrin.gif wink.gif pozdrofffffffffki
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Sierpnia 2004, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no ok, wybaczam im to że nie przyjechali do nas podczas Elevation tour no ale do cholery teraz to juz MUSZĄ PRZYJECHAĆ OBOWIĄZKOWO!!! biggrin.gif a ja oczywiscie bede tam gdzie oni!!! wink.gif
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




A wiecie może jak to z cenami biletów bywa. Z tego co słyszałem to są cholernie drogie... No cóż najwyżej sprzedam nerkę lol.gif
heh albo zamiast nerki płyty U2 biggrin.gif ... oddałbym Je wszystkie za jakikolwiek koncert :-) nawet na Syberii!!!!
Poza tym należy być dobrej myśli wysyłano przecież petycję na ten temat :D
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




a wiecei jaki ja mialam raz bezsensowny sen? sniło mi sie że U2 przyjechalo do mojej wioski,do Kwidzyna lol.gif ...coż...za duzo o tym marze chyba... wink.gif moze sie spelni i przyjada ale nie do mnie tylko do wawy...dobre i to... smile.gif
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Robin Hood : Wtorek, 24 Sierpnia 2004 20:23 :
A wiecie może jak to z cenami biletów bywa. Z tego co słyszałem to są cholernie drogie... No cóż najwyżej sprzedam nerkę lol.gif


Zgadza się bilety na U2 zaraz po Madonnie podobno są najdroższymi, jakie można kupić na koncert. Oglądałam kiedyś jakiś program na ten temat. To bylo jakieś 2 lata temu, więc nie wiem jak jest w tym momencie, ale nie sądzę, żeby za wiele się zmieniło. Taka prawda życiowa, która się nie zmieni myślę już do końca świata, że za dobre się niestety płaci... i to dosyć dużo. Chociaż to naturalnie wszystko zależy od kraju, miejsca gdzie koncert zostanie zoorganizowany, od ilości sponsorów itd itp. Wiadomo, że w takiej Polsce nie wyskocza z ceną biletów 250$ bo mało kogo będzie na to stać. Nie mniej, jeżeli tylko przyjadą zrobię wszystko, aby na tym koncercie być. Ja wręcz jestem przekonana, że tam będę biggrin.gif
  
Re: <Karola_> Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja tez zrobie wszystko zeby tam być, jesli mnie rodzice nie puszczą to uciekne z domu, pojade na gape pociagiem albo na stopa, nie bede miala biletu to sie jakoś tam wkradne na ten koncert ale jak Boga kocham, JA TAM MUSZĘ BYĆ I KONIEC KROPKA!!! podobno nie ma rzeczy niemozliwych... wink.gif co nie? smile.gif
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jedynem miejscem dobrym na koncert U2 jest służewiec ... zadna hala nie wchodzi w gra bo na halach sie poprostu źle bawi .... najlepsze koncerty, biby,wypady,imprezy tylko pod gołym niebem a zreszta polska nie posiada hali na 60 tys osób

A koncert jak bedize to pdawdopodobnie w stolicy bo tam zjedzie sie najwiecej osób a wiadomo że organizatorzy chca duzo zarobic i zwrócic koszty trasy itd.( zreszta chłopaki bardzo niewielki procent z tego dostają bo trzeba zwrocic wszystkie koszty, a to manager chce zarobic, fotograf, parkingi trzeba opłacic ... złudzeniem jest że chłopaki z U2 ogromnie duzo zarabiają)

na sluzewcu bilety zwykłe były chyba po 60 zł ?!
  
Re: <Krzysiek> Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że gdyby koncert miałby odbyć się w hali to wybiorą Spodek w katowicach ( fiuuu jak blisko wink.gif ) bo to największy tego typu obiekt w Polsce, choć też nie za duży bo maksymalnie 13-14 tys. pomieści. Jeśli mieliby wybierać obiekt otwarty to znów kłania się Śląsk i tym razem stadion śląski wałaśnie. Po pierwsze największy, po drugie najlepiej przygotowany no i po trzecie jeszce bliżej mnie niż Katowice wink.gif lol.gif
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




A w Gdańsku (Zaspa - osiedle) na torze wyścigów konnych podczas pielgrzymki Papieża zmiesciło sie blisko 700 tyś ludzi ...... wiec tez jest duzy obiekt :) ale tu nie przyjadą napewno bo mało ludzi z południowej Polski by przyjechało
  
Re: Czy U2 powitają Polskę ?!
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Cóż - szczerze mówiąc obawiam się, że nikt już drugi raz nie pozwoli na koncert na Służewcu.. Tam już od dawna nie odbywają się duże imprezy.. CZyli pewnie zmienił się dyrektor czy ktoś taki - ale z drugiej strony wiem z pewnych źródeł, że tory przeżywają małą zapaść finansową:), tak więc mały zastrzyk kasy nikomu nie zaszkodzi...

A co do informacji w dzienniku 12.08.1997 o tym, że konie boją się hałasu to zmieniłem zdanie. Wcześniej chciało mi się śmiać, że przedstawiają to na pierwszym planie... Ale jakiś czas temu poznałem kolegę dżokeja i mi wytłumaczył jak się konie zachowują gdy je coś zdenerwuje. A zakładając, że jeden taki konik to porządna chałupa w Centrum Wawy;) to się przestałem dziwić tym informacjom z dziennika..

A jeśli chodzi o przyjazd U2 do Polski to moje nadzieje powoli topnieją, bo tak sobie myśle - niby czym się będzie różniła ta trasa od "Elevation Tour"(nie chodzi mi o treść itd. ale o stronę techniczą)? Zakładam, że niczym.. Więc niby dlaczego teraz mają przyjechać skoro wtedy nie przyjechali.. Myślenie głupiego - wiem, wiem - ale nie umiem sobie tego inaczej wytlumaczyc.. Moze ktos mi pomoże?

Aha - to skoro już mają przyjechać to niech wezmą na support kolejno: Coldplay, Mogwai i Radiohead - w kupie raźniej, a te zespoły nigdy pojedynczo się tu nie zjawią;D... No chyba, że na stare lata - wtedy będą grubi, a koncerty bedą grać w Kongresowej;)!

Pozdrawiam!!!!

U2roop(ni)a(k)!!!
  
Czy U2 powitają Polskę ?!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010