Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> RedHat i NTFS
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
RedHat i NTFS
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dla wszystkich osob, ktore maja jeszcze drugi system pod ntfs, to na pewno sie przyda ten maly rpm pod RH ;)
dokladny opis i wiele wersji dla 3 systemow (7.3, 8.0, 9.0) znajdziecie tutaj
  
Re: RedHat i NTFS
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 03:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
dla wszystkich osob, ktore maja jeszcze drugi system pod ntfs, to na pewno sie przyda ten maly rpm pod RH ;)
dokladny opis i wiele wersji dla 3 systemow (7.3, 8.0, 9.0) znajdziecie tutaj

Trochę ciekawych informacji o współpracy XP z linuxem (a raczej Linuxa z XP:)). Ale imho prościej jest podczas kompilacji kernela po prostu zaznaczyć w opcjach wyboru NTFS support...
Jest jeszcze jeden myk: mozna tylko czytać pliki z partycji ntfs. W przypadku zapisywania (teoretycznie da się ale...) mamy o ile dobrze pamiętam (jeden z developerów w/w sterownika się wpowiadał na pcol) 50% prawdopodobieństwa uszkodzenia całego systemu plików XP-eka...
  
Re: RedHat i NTFS
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




adam78 :
EDDY :
dla wszystkich osob, ktore maja jeszcze drugi system pod ntfs, to na pewno sie przyda ten maly rpm pod RH ;)
dokladny opis i wiele wersji dla 3 systemow (7.3, 8.0, 9.0) znajdziecie tutaj

Trochę ciekawych informacji o współpracy XP z linuxem (a raczej Linuxa z XP:)). Ale imho prościej jest podczas kompilacji kernela po prostu zaznaczyć w opcjach wyboru NTFS support...
Jest jeszcze jeden myk: mozna tylko czytać pliki z partycji ntfs. W przypadku zapisywania (teoretycznie da się ale...) mamy o ile dobrze pamiętam (jeden z developerów w/w sterownika się wpowiadał na pcol) 50% prawdopodobieństwa uszkodzenia całego systemu plików XP-eka...

hm, to lepiej uzywac tylko read only ;p
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




A po co mieć Windowsa biggrin.gif Ja na swoim Debianku jeszcze tylko drukarkę skonfiguruję i będzie spokój. Wcześniej miałem też na kompie win98, a że drukuję od wielkiego dzownu to nie chciało mi się bawić. Jednak z nieznanych mi powodów komp pod kontrolą win98 po około 5 minutach wywala niebieski ekran i ... wyłącza się smile.gif Oczywiście znając jedyne i "niezawodne" wyjście z tej sytuacji = reinstall zrobilem to i... tak samo jest w instalatorze. Więc usunąłem partycje fat i mam spokój cool.gif
  
RedHat i NTFS
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010