Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Bad
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Bad
PostWysłano: Niedziela, 08 Sierpnia 2004, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Po ściągniętym pliku video ze strony Krzyśka pokazany jest jakiś koncert (chyba harytatywny), na którym Bono wykonując Bad zeskakuje ze sceny i tańczy z jakąś kobietą.
Bardzo mi zależy na tym żeby wiedzieć co to za koncert. Może ktoś wie?
Byłbym bardzo wdzięczny.
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 08 Sierpnia 2004, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem do końca pewna, ale może chodzi Ci o koncert charytatywny pod nazwą Live Aid zagrany na Wembley 13 lipca 1985. Tam właśnie U2 wykonało 2 piosenki - Sunday Bloody Sunday i Bad (ze wzg na przedłużenie się właśnie tego utworu nie zagrali początkowo planowanego Pride). Tam podczas Bad Bono skoczył na podest dla reporterów, wyciągnął dziewczynę z tłumu i z nią zatańczył. Więc to może o to Ci chodzi... Koncert ten jak dotąd nie został wydany oficjalnie, no ale gdzieś tam są jakieś posłuchy, że może w najbliższym czasie. No ale takie plotki krążą już od jakiegoś czasu, a co z nich jest prawdą niestety stwierdzić nie mogę.
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




To zdaje się w czasie tego BADa - Bono wplata Stonesow i Lou Reed`a? Genialna sprawa:)))...
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Jak na samym początku BAD śpiewa Satelite of love to jest koncert z Live Aid
tak mi sie przynajmniej zdaje wink.gif
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




confused.gif heh ... ja zadnego takiego pliku nie udostępniałęm na stronie
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 18:27 :
confused.gif heh ... ja zadnego takiego pliku nie udostępniałęm na stronie


No właśnie tez szukałam na Twojej stronce tego, bo mi wydawało, że tego akurat nie wrzucałeś. Dlatego z lekką niepewnością odpowiedziałam, że może chodzić o Live Aid. wink.gif
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Nie no, ja mam ten plik od dawna i nie ze stronki internetowej:).. Ale nawiązałem do tego "Bada" ponieważ BARDZO mi się podoba - trwa przecież, o ile dobrze pamiętam 12 albo 13 minut...
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Ja to kiedyś miałem w mpg ale gdzieś mi wcieło.....
Bono zawsze coś musiał wywinąc w czasie koncertu.... no i poszedł na tance z jedną z dziweczyn z publiczności biggrin.gif
A po Bad mieli zagrać Pride??
bo wiem tylko że już im czasu zabrakło przez tak dlugiego Bada....
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 18:51 :
Ja to kiedyś A po Bad mieli zagrać Pride??
bo wiem tylko że już im czasu zabrakło przez tak dlugiego Bada....


Tzn nie wiem czy to miało być dokładnie po Bad, ale Pride było planowane na pewno, tylko ze wzg na ograniczone ramy czasowe zrezygnowali z In the name of love (jak dobrze, że piosenka ma 2 nazwy, to się nie powtarzam w jednym zdaniu wink.gif ). Podaje tak m.in Encyklopedia U2.
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Encyklopedia?
Możesz powiedzieć na ten temat coś więcej?
Autora itd
czy warto ją mieć wink.gif
Bo nic nie mam z ksiązkowych wydawnictw U2 sad.gif
Oczywiście jeszcze nie mam.... smile.gif
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 19:07 :
Encyklopedia?
Możesz powiedzieć na ten temat coś więcej?
Autora itd
czy warto ją mieć wink.gif
Bo nic nie mam z ksiązkowych wydawnictw U2 sad.gif
Oczywiście jeszcze nie mam.... smile.gif


Encyklopedia U2 - autor Mark Chatterton, dostępna w większości Empików właśnie, które omijasz szeroką drogą wink.gif . Szczerze mówiąc ja byłam lekko zawiedziona tą pozycja. Spodziewałam sie dużej ilości zdjęć kolorowych, nigdzie nie publikowanych, a tymczasem to taka "prawdziwa" encyklopedia, tzn. hasło i wytłumaczenie. Na pewno zawiera dużą ilość istotnych informacji, ale przydaję się właśnie w takich sytuacjach "jak wiesz, że dzwonią, ale nie wiadomo, w którym kościele". Nie nadaje się moim zdaniem tak do poczytania dla przyjemności. Gdyby inaczej wydana, na pewno byłaby bardziej interesująca.

Osobiście (jeśli chodzi o pozucje książkowe) dużo bardziej polecam "Sprzysiężenie na rzecz nadziei" autorzy - Dave Bowler i Bryan Dray. Bardzo dokladnie śledzi rozwój muzyczny grupy (niestety tylko do płyty POP), uwzględniając fakty historyczne i ogólny rozwój muzyki rockowej na przestrzeni tych lat. Duża ilość wypowiedzi muzyków, ciekawostek, a także okoliczności napisania pewnych utworów - jednym słwoem pozycja obowiązkowa!! biggrin.gif .

Poza tym chyba moja ulubiona "Into the heart , czyli teksty bez tajemnic" - autor - Niall Stokes. Duża ilośc ciekawych zdjęć, mnóstwo wypowiedzi muzków i osób będących z nimi blisko, świetne intepretacje utwórw opierające sie nie tyle na przemyśleniach autora własnych, co okolicznościach powstania piosenek. BARDZO POLECAM. biggrin.gif
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Dzieki biggrin.gif
Zaczne od ostatniej pozycji bo teksty U2 chyba są najważniejsza sprawa smile.gif


chyba wpadne do Empiku biggrin.gif
raz kiedys mozna wink.gif


pozdrawiam i dzieki za info smile.gif
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 19:28 :
Dzieki biggrin.gif
Zaczne od ostatniej pozycji bo teksty U2 chyba są najważniejsza sprawa smile.gif


chyba wpadne do Empiku biggrin.gif
raz kiedys mozna wink.gif


pozdrawiam i dzieki za info smile.gif


Bardzo dobry wybór eusa_clap.gif biggrin.gif . Osobiście kupowałam ta pozycję w Empiku właśnie, ale jakby tam jej już nie było, to można ją spokojnie kupić w necie, np na

www.stereo.pl o ile się nie mylę taki jest adres tej stronki.

Nie ma sprawy, zawsze bardzo chętnie udzielam pomocy wszelkim znękanym niewiedzą na jakiś temat U2 duszyczkom wink.gif wink.gif wink.gif .

A wracając do Bad na Live Aid, ja ściągałam to całkiem niedawno z www.u2star.com, w dziale teledysk tygodnia.
  
Re: Bad
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Oby była ta książka w sklepie.... biggrin.gif
  
Bad
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010