Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Zazdrość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zazdrość
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Na ten temat też chciałbym pogadać ponieważ sam jestem strasznym zazdrośnikiem . Brzybliże coś odemnie :

No więc chodziłem z pewną Beatą i wszystko było OK . Dodam jeszccze że mieszkaliśmy ze sobą . No więc wszystko było Ok do czasu kiedy w wakacje przez cały tydzień chodziła do koleżanek a wyglądało to tak :
9:00 wstawała mówiła cześć kochanie , jadła śniadanie , myła się i o 10:00 wychodziła . O 22:00 wracała mówiła dobranoc kochanie i szła spać . I tak na okrągło przez cały tydzień . W następnym tygodniu powiedziałem jej że chyba coś jest nie tak , ale ona powiedziała że wszystko jest OK . Na następny dzień kiedy miała zamiar wyść do koleżanki powiedziałem że albo one albo ja ale i tak poszła . więc zerwałem . Po 2 miesiącach powróciliśmy do siebie ale było już inaczej byłem strasznie zazdrosny o wszystko o koleżanki , o kolegów no dosłownie o wszystko . Wiem że to jest chore żeby być aż tak zazdrosnym ale niema tu jakiegoś uzasadnienia ? Czekam na komentarze
  
Re: <djcooky> Zazdrość
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Masz rację, że to chore. Ale to, co było poprzednio, też nie było normalne.
  
Re: <djcooky> Zazdrość
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Robisz się chłopaku męczący, znajdź sobie inne towarzystwo do trucia dupy.
  
Re: <Wujek Zed> Zazdrość
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




-close- ?? wink.gif

Eddek kurde gdzie jest moderator tego forum eusa_sick.gif
  
Zazdrość
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010