Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> łatwiej zdobyć, ale .... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: łatwiej zdobyć, ale ....
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




pola : Piątek, 02 Lipca 2004 14:14 :
...
to wlasnie jej wartosci upadaja na tym i to jest problem ...
nie sadze, zeby pozniej cieszyla sie z tego,
ze przespala sie z facetem,
ze przezyla krotkotrwala przyjemnosc..
moze wlasnie czuje sie obzydliwie, oblesnie i wstretnie ....
chociaz moze nie mam racji...
moze wlasnie jej sie to podoba
moze to jest juz jak" narkotyk "? ...

W tym jest z pewnością dużo racji, z tym tylko że w skali % to, może tego czegoś żałuje jakieś 30-45% kobiet, więcej nie przypuszczam.
Ostanio byłam za międzynarodowym zlocie i jak ktoś tutaj powiedział, rozrywkowe panienki jak i panów od ręki dało się zauważyć, bawili się co prawda w swoim gronie, co nie oznacza że innych nie "zaczepiali" eusa_sick.gif.
  
Re: <ulan> Komplexy
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście, że przeszkadza......Ten piasek się wciska wszedzie i drapie wink.gif. Koc nie pomaga (a pomyśl o tym tłumie kłębiącym się dookoła) wink.gif.

Odnośnie wątku.
Zawsze były łatwe dziewczyny. Zawsze byli chętni faceci. Moze trochę teraz skala inna. Na pewno mniej się z tym kryją. Ale jeżeli ktoś szuka innej dziewczyny niech tylko szeroko oczy otworzy(i gwarantuję, że nie będzie to ta najbrzydsza).
  
Re: Komplexy
PostWysłano: Czwartek, 08 Lipca 2004, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




oozz : Wtorek, 06 Lipca 2004 16:20 :
...Odnośnie wątku.
Zawsze były łatwe dziewczyny. Zawsze byli chętni faceci. Moze trochę teraz skala inna. Na pewno mniej się z tym kryją. Ale jeżeli ktoś szuka innej dziewczyny niech tylko szeroko oczy otworzy(i gwarantuję, że nie będzie to ta najbrzydsza).

Można tą wypowiedź potraktować jako motto całego wątku eusa_clap.gif
  
Re: łatwiej zdobyć, ale ....
PostWysłano: Czwartek, 08 Lipca 2004, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Snu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1214
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




A ja zaczepię się o to co lekko trąciłą pola. Otóż spotkałam się w swoim życiu z taką zależnością. Im człowiek, powtarzam człowiek (bez rozgraniczania na kobiety i mężczyżn), bardziej zakompleksiony tym łatiwejszy. Dla lepszego zrozumienia -> od drugiej strony: prosta, niewykształcona i niezbyt urodziwa kobitka stoi przy barze. Dokładnie wie o tym, że nikt do tańca jej nie poprosi. Aż tu nagle zjawia się "książę z bajki" (przeważnie wyrośnięty wszerz pan z szerokim karkiem) podchodzi do niej i mówi: "jesteś piękna, kocham Cię. I teraz: pewna swojej wartości laska powiedziałaby: "zejdź mi z oczu buraku", a dziewczyna pewna swoich kompleksów powie: "jakiś ty miły"(i rozpoczyna się rozmowa, która wiadomo do czego doprowadzi).
Skąd biorą się owe kompleksy, niepewność, zagubienie -sami wytłumaczyliście (głównie rodzina). Osoby które nie mają czym zaimponować, tzn nie są ani wykształcone, ani inteligentne i np. pozostaje im tylko uroda, tak czy owak pozostają w kręgu swoich niedoskonałości co przedkłada się później na ich postępowanie. Są po prostu łatwe do zbałamucenia.
  
Re: łatwiej zdobyć, ale ....
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Snu, zbytnio to uogólniłaś. Nie ma tutaj takiej prostej i oczywistej zależności. Nie można każdej niewykształconej kobiecie (zresztą niewykształcona kobieta nie musi być od razu zakompleksiona) przypiąć etykietki "łatwa". To byłoby krzywdzące dla wielu osób.
  
Re: łatwiej zdobyć, ale ....
PostWysłano: Niedziela, 18 Lipca 2004, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




nobody : Piątek, 09 Lipca 2004 01:13 :
Snu...
Nie można każdej niewykształconej kobiecie (zresztą niewykształcona kobieta nie musi być od razu zakompleksiona) przypiąć etykietki "łatwa".

Również popieram twoje stanowisko, czasami zauważam, że właśnie może te bardziej wykształcone są z pewnością nie "zakompleksione", ale bardziej "dostępne" - oczywiście co niektóre, w ten sposób dojdziemy do tego , że w każdym środowisku są te "łatwe".
  
Re: łatwiej zdobyć, ale ....
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 03:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Snu : Czwartek, 08 Lipca 2004 21:58 :
A ja zaczepię się o to co lekko trąciłą pola. Otóż spotkałam się w swoim życiu z taką zależnością. Im człowiek, powtarzam człowiek (bez rozgraniczania na kobiety i mężczyżn), bardziej zakompleksiony tym łatiwejszy.


Hmmm... a ja takiej zaleznosci nie spotkalam. Osoba zakompleksiona moze byc rowniez bardzo nieprzystepna.

Snu : Czwartek, 08 Lipca 2004 21:58 :
Aż tu nagle zjawia się "książę z bajki" (przeważnie wyrośnięty wszerz pan z szerokim karkiem) podchodzi do niej i mówi: "jesteś piękna, kocham Cię.


Jaka madra kobieta potraktuje powaznie mezczyzne, ktory na "dzien dobry" mowi: kocham cie?


Snu : Czwartek, 08 Lipca 2004 21:58 :
Osoby które nie mają czym zaimponować, tzn nie są ani wykształcone, ani inteligentne i np. pozostaje im tylko uroda, tak czy owak pozostają w kręgu swoich niedoskonałości co przedkłada się później na ich postępowanie. Są po prostu łatwe do zbałamucenia.


Osoby, ktore latwo zbalamucic sa po prostu nierozsadne, badz maja odmienne poczucia moralnosci - swiadoma decyzja.
  
łatwiej zdobyć, ale ....
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010