Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




Zanim rozpoczne ten watek mala uwaga: mam wrazenie, ze w porownaniu z forum "joga"na gazeta.pl niniejsze forum jest "zamieszkane" przez wieksza liczne ekspertow vide Fred, Bibi czy Modest. Nie ma tez tu pytan w rodzju jaka mate kupic etc. Jednak wada jest duzo mniejsza liczba postow.

Przechodzac do tematu watku:

W rozmowie z jednym z instrktorow hatha jogi z 8 letnim stazem uslyszalem iz w praktyce wlasnej hatha jogi trudniej rownowazyc:

- energie zwana prana,
- przeciwienstwa w rodzaju: biernosc/aktywnosc etc etc.

niz w praktyce chi kung [ow czlowiek, w przeszlosci, zanim przyszedl do hatha jogi zajmowal sie chi kungiem]. Zdaniem owego instruktora sekwencja chi kungu juz niejako sama w sobie zapewniala takie zrownowazenie.

Przyznam sie, ze nie do konca zrozumialem cale to zagadnienie. Byc moze dlatego, ze nigdy nie praktykowalem chi kungu a hatha joge cwicze obecnie 4 miesiac wiec jestem bardzo poczatkujacy [np. nigdy nie robilem pranajamy].

Moze ktos doda swoje 3 grosze ? Moze Modest, ktory z niejednego duchowego pieca jadl chleb ...
  
Re: <Storge> Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




Łykam komplemnt i sie wysilam zeby cos madrego powiedziec.
Ale sie i wkurzyłem.
to ja mam tyrać główkowac w pocie czoła,a Ty niefrasobliwie złapiesz to tu to tam jakies strzepy sądów i inaugurujesz nowy wątek.
Ja przeorze wszystkie swoje zwoje mózgowe a ty wyskoczysz z nowym rewelwcyjnym watkiem
Ja niby mam byc intelektualny woł roboczy a Ty Motylek co to z kwiatka na kwiatek sobie przelatuje i wskazuje tu zaorz pole tam zaorz pole,
a potem zajmiesz sie innymi buddyzmami czy kungami,
Pa kochani, znudziło mi sie. Prawda jaki jestem błyskootliwy?
  
Re: <modest> Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




re Modest

:)))

A moja natura motylka co zmienia kwiatki jest moja udreka :)) Nic z tego dobrego nie wynika.
  
Re: Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




MOże wzlatywałbys wysoko i wskazywał najwazniejsze obiekty dla kampanii wojsk pieszych?
  
Hatha joga rownowazenie przeciwienstw
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010