Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> art 278 par2 - programy komp-pomocy co mam robić?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
art 278 par2 - programy komp-pomocy co mam robić?
PostWysłano: Czwartek, 02 Września 2004, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tata1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1544
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich i prosze o pomoc i rady.
Mam sprawe z art 278par2
Skończyłem w październiku 2003Zarządzanie i Marketing , studjując miałem w akademiku komputer i pozciągałem co nieco z Internetu. Zresztą jak chyba każdystudent mający komputer. Powszechnie wiadomo, że studenci nie mają legalnych windowsów, czy office, bo ich na to nie stać, a obsługę muszą znać. Po skończeniu studiów , żyłem sobie sielankowo u mnie na wsi, aż tu na początku marca 2004 zapukała policja z nakazem w ręku i kazali im oddać wszystkie płyty z programami i grami przegrywanymi, muzyki i filmów divx nie chcieli. Prawdopodobnie nakaz został wydany po jakimś donosie "przychylnego" sąsiada, bo żadną piracką dystrybucją CD się nie zajmowałem. Po śledztwie sprawa trafiła do sądu i Akt oskarżenia opiewa na 32 tysiące zł. Nawet nie wiedziałem, że te programy są tyle warte. Skąd ja mam tyle wziąść by oddać tym firmom poszkodowanym. Bo prokurator chce by oddać firmom całą sumę wartości tych programów. Nie mam pracy, mam 20 tys kredytu studenckiego do splaty. Co mam robić. W Sądzie przyznałem się do ściągania tych programów z internetu, ale nie do posiadania nielegalnych wersji, w moim przekonaniu kopiowałem wersje testowe.
W miarę możliwości czekam na odpowiedzi
  
art 278 par2 - programy komp-pomocy co mam robić?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010