Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> masz pomysl na nowe forum? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <shake> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no dobro opowiedz mi po co taki dzial TU ??
i co by tam bylo
reszte watkow pomine milczeniem

a co do gg to ta sama droga
  
Re: masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shake
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




było wy tam naprzykład jak ktoś dokonał włamów na kompy a po za tym po przeglądaj sobie inne fora
  
Re: <shake> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




skoro jest to na innych forach, to nikt Cię tu nie trzyma. Poza tym nie myl pojęć. Hacking a cracking to dwa odmienne pojęcia. Poczytaj słowniczki, google itd. i wtedy może dopiero wróć i napisz coś sensownego.

Poza tym chwalenie się, że włamało się do kogoś za pomocą trojana itp. jest po prostu śmieszne.
  
Re: <EDDY> masz pomysl na nowe forum?
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazaa9
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5386
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Fajnie by było zrobić typowe forum piłka nożna. Możnaby tam robić konkursy dla typerów. Mógłbym je prowadzić.
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Może forum o komórkach?
Ja właśnie zrobiłem moda w Motoroli T722i. cool.gif
Teraz mam wersję developerską.
I gratisowo dodałem sobie matrixowy screensaver, tapete z WinXP i kilkanaście fajnych dzwonków. Mozna tez dodawać applikacje Java (właściwie to jest cel modu) ale jeszcze nie dodawałem. Przydałby się jakiś emulator bo flashowanie kilkudziesięciu aplikacji zajmuje zbyt długo a nie wiem co jest co.


popieram ten pomysł eusa_clap.gif eusa_clap.gif wszak każdy używa komórki, i można by się czegościekawego dowiedzieć/ nauczyć smile.gif
  
Re: <tanathos>
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a telekomunikacja to co to jest ?nie o komorkach ?
  
masz pomysl na nowe forum?
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010