Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vilap
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1591
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jak podzielic DSL 1 mbit na dwa komputery tak aby na obydwóch byl internet niezaleznie od tego czy drugi chodzi. Jak zrobic to najtaniej?? Moze to banalny problem ale ja nie wiem jak to zrobic czy moze ktos mi pomóc?? Z góry dzięki.
  
Re: <Vilap> DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2004, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




kup najmniejszy switch. Podłącz do niego modem i te komputery, które mają korzystać z inetu. Parametry połączenia będziesz musiał ustawić sobie ręcznie (tj. adres IP, bramę, DNS-y)
  
Re: <Bzdury> DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vilap
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1591
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A jezeli mam tylko 1 zew.IP.
  
Re: <Vilap> DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to dzielisz po wewn ip
192.168.0.1 lub podobnie
  
Re: <Vilap> DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli masz 1 ip zewnętrzne, to dokupujesz sobie jakiś routerek, lub dodatkowo zamawiasz usługę NAT
  
DSL - Jak na dwa kompy aby było niezależnie?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010