Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci -> numer a'la domino
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
numer a'la domino
PostWysłano: Niedziela, 15 Czerwca 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




http://home.attbi.com/~bernhard36/honda-ad.html

Ktoś się nieźle namęczył
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




widzialem widzialem, wypasne, ale to juz kurde troszcze czasu wisi na necie cacuszko :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




w archiwum nie było ani słowa na ten temat :-P
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zastanawia mnie jedno, jak te kola pod gore podjechaly? crazy.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a ja nie moglem tego otworzyc. za to juz wiem o co chodzi chyba. czy to ta reklama gdzie czesci auta sie przewalaja?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




widaziałem chyba z 100 razy non stop ktoś mi to pocztą przesyłał (linka) Ja nie musze nawt otwierać biggrin.gif znam na pamiec lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja to znam z telewizora. nestety w tv to zaczyna byc nudne - szczegolnie wstawione w przerwie filmu...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dlatego lepiej nie ogladac tv, tak jak ja...ostatnio widzialem tv z 4-5 dni temu pewnie, jak przyeszedlem do salonu cos zjesc :D...tez duzo jadam przy komputerze :d...
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 09:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




do Salonu kurcze ... włoscianin z "naszego" hardtmuth`a jest biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Może Salunu i on jest kowbojem ?? :PPP
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja też ostatnio TV nieoglądam. W tym tygodniu jeszcze nieoglądałem. A w zeszłym też chyba nie.
  
numer a'la domino
Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010