Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Azureus prosty klient bittorenta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Azureus prosty klient bittorenta
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oto on w całej okazałości wink.gif



a tu możecie go pobrać dla dowolnej platformy softwarowo-sprzętowej wink.gif

jest bardzo prosty, skuteczny i ... ładny biggrin.gif
  
Re: Azureus prosty klient bittorenta
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ejmos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #299
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Ja mam w bittorrent transfer nie przekraczajacy 15kb/s wiec mi nie warto w porownaniu do overneta ktorym nawet mialem 75kb/s
  
Re: <ejmos> Azureus prosty klient bittorenta
PostWysłano: Piątek, 06 Sierpnia 2004, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja też wolę zostać przy moim DC++, tutaj mam bardzo często 120kB/s (czasem max 128kB)
  
Re: Azureus prosty klient bittorenta
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2004, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sigil
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1614
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Korzystając z istnienia tego tematu zadam pytanie odnośnie mojego problemu z Azureusem. Po załadowaniu pliku torrent nie rozpoczyna się sciąganie pliku. Wcześniej wszystko działalo poprawnie, więc nie wiem skąd ta zmiana.

W polu Tracker pojawia się komunikat: "offline (invalid or missing passkey)". Dotyczy to wszystkich torrentów, nie pojedynczych.

Pomimo oczekiwania na odświeżanie program nie podejmuje czynności. W FAQ odnośnie Azureusa nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, ten problem nie jest poruszony.

Dziękuję z góry za ewentualną pomoc.

EDIT: Problem rozwiązany, chodziło o konieczność rejestracji na torrentbits.
  
Azureus prosty klient bittorenta
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010