Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> TvTOUR Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
11.09 TVN VIVA godz. 10: 25
11.09 TV4 Sztukateria premiera 4x godz. 11:45 / 23:40
11.09 TV Polsat Mopman godz 9:30
12.09 TV3 Wroński Beat godzina 15:45
12.09 Polsat - Maleńczuk u Kuby Wojewodzkiego godz 22:00
13.09 MTV Pełna Kultura
15.09 VIVA mat godz.16:00
15.09 TVP2 Jazda Kulturalna
17.09 MTV Pełna Kultura program powtarzany jest 3x na dzien
25.09 TV3 Eurotel Wroński Beat


---------------------------------------------------------------------- ---
Malena : Sobota, 11 Września 2004 10:46 :
[..]


Cha! No właśnie nie do końca...
W końcu nie obejrzałam Leszczyńskiego.
Powiedzcie czy było warto i jak długa ta rozmowa, bo jutro jest powtórka o 6-ej rano /shock.gif!!!/ i nie wiem czy sens się zrywać... smile.gif


Bez problemu mozna bylo zobaczyc obydwa wywiady. Nastapily jeden po drugim.
Jasne, ze warto zobaczyc pudli u mopmana. Zapikali ich troszke piiiiii......, ale bylo wesolo, faktycznie:
GADAŁ JEDEN PRZEZ DRUGIEGO I WIADOMO OCZYWIŚCIE ,ŻE WOKALISTA DAŁ GITARZYŚCIE ,GITARZYSTA BASIŚCIE, BASISTA GITARZYŚCIE, GITARZSTA WOKALIŚCIE ,BYŁO BARDZO ZAJEBIŚCIE, WARSZAWADASIELUBIĆ, ALE MOŻNA SIĘ POGUBIĆ..

Mam nadzieje, ze bedzie mozna gdzies zobaczyc calosc, trzymam za slowo fdh:
o 8.30 ,ruszylismy s presturem , 10 programuf co godzine razy 50ka sztoka 84 ,w upale ,swiatlach i tym podobnych warunkahh . osobiscie niesporzywalem ale koledzy od polowy juz byli niezli,)u mopa na koncu zrobili sie na zielono i to juz byl koniec,)mop wysle mi ten wywiad niepocienty to wydam butlega s tym materialem

Za chwil pare sztukateria ;-)
  
Re: <go_girl_go> TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Oglądałam tylko Mopmana i rozbawił mnie do łez "watek industrialny" -)
I jeszcze jak fdh "poprawiał" na kanapie Pudla, który "nawijając jak nakręcony", "wyrywał" się do przodu wink.gif

Też czekam na całość cool.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Az chcialoby sie obie stacje telewizyjne pochwalic, ze tak zupelnie bezwiednie puscili wywiady jeden po drugim. Dziekuje eusa_clap.gif

Podejrzanie jedynie zabrzmialo w vivie Franzowe : Wyprzstojnielismy... - dla mnie to woda sodowa wartkim strumieniem wink.gif lol.gif Nie zdolal sie przed tym uchronic... ;)

Ale wszyscy sie usmiechali, Mop sie tez usmiechal... Golec uOrkiestra tez wesola... no miodzio.

Babaluba jest industrialna, a Malenczuk trzepie na nas kasiore. Czy ktos jeszcze widzial mine fdh kiedy MM wyglaszal swoja kwestie o fanach? eusa_eh.gif

Cytat:
kot zostal wyprany wyczesani i przestrzyzony w roznych miejscach
Kotek Mamrotek przerobiony na pudla?


Ostatnio zmieniony przez Alicja dnia Sobota, 11 Września 2004, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Alicja> TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Podejrzanie jedynie zabrzmialo w vivie Franzowe : Wyprzstojnielismy... - - dla mnie to woda sodowa wartkim strumieniem wink.gif lol.gif Nie zdolal sie przed tym uchronic... ;)

To, że wyprzystojnieli to fakt, nie da się tego ukryć. A fałszywa skromność byłaby tu nie na miejscu wink.gif

Cytat:
Czy ktos jeszcze widzial mine fdh kiedy MM wyglaszal swoja kwestie o fanach?

Nie. Opowiedz, bo nie mam Vivy.
  
Re: <Agnieszka> TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Szczerze mowiac miny fdh nie widzialam, patrzylam na MM. A szkoda wielka. Program byl na tvn.

I przgapilam sztukaterie :(, byla o 11:15, a nie o 11:45. Oby program o 3:35 okazal sie powtorka, bo bede czekac...na nocna zmiane. cool.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Czy ktos jeszcze widzial mine fdh kiedy MM wyglaszal swoja kwestie o fanach?

Cytat:
Nie. Opowiedz, bo nie mam Vivy.

Ten program, choć rodem z Vivy leciał na TVN-ie.
Miny Franza jednak rownież nie widziałam, bo "Mopmana" przegapiłam w ogóle, a TVN włączyłam już w trakcie...
Ech, do luftu z tym wszystkim :-(. Kiepskie godziny nadawania.
Porządni ludzie jeszcze śpią wink.gif
W "Sztukaterii" rozmowa króciutka. W sumie nic nowego.
Na mój gust, ogólnie rzecz biorąc, FDH bardzo mało się w tych rozmowach udziela. Pozostali panowie nie dają dojść do głosu smile.gif.
Ale wracając do "kwestii MM o fanach"....
Cóż takiego /jak mniemam kontrowejsyjnego/ padło z ust idola naszego Macieja M? :-)
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Drodzy płatnicy abonamentu telewizyjnego - czy moglibyście relacjonować co ciekawsze fragmenty?
Nie każdy ma możliwość fizyczną oglądania TV wink.gif
Nie wiem o co z tymi fanami z ust Maleńczuka chodzi eusa_eh.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
12.09 TV3 Wroński Beat godzina 15:45


ten punkt programu niestety nie wszędzie dostępny sad.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 : Sobota, 11 Września 2004 16:12 :
Drodzy płatnicy abonamentu telewizyjnego - czy moglibyście relacjonować co ciekawsze fragmenty?

Ciekawsze mowisz...?

Z tego co tam uslyszalam z potoku slow u Mopa, to zapowiedz tego co bedzie na Ciemnej stronie. MM mowil, ze beda to na kawalki industrialne, z czym pozwolil sie niez godzic Püdel osmieszajac Mackowe wywody zdaniem "Czy uwazasz, ze Babaluba jest industrialna?". Reszty nie bylo slychac, bo chlopcy gadali jeden przez drugiego.. Malenczuk co raz smial sie demonicznie, nie za bardzo wiadomo z czego doubt.gif
Franz mowil o nowych aranzacjach... w sumie nic nowego.

A o fanach. To byl Macka wywod (wcale nie kontrowersyjny Malenko). Zaczelo sie od tego jaki jest powod wydania besciaka. Ktorys cos tam powiedzial. Potem padla liczba sprzedanych plyt WS i czy ta tez bedzie zlota...pla, pla pla I wtedy Maciek poprosil o udzielenie mu glosu i powiedzial, ze Jasna Strona jest dla tych co nic nie wiedza, bo poza WS nosa nie wysciubili, zeby zapoznali sie z muzyczna historia zespolu. I ze kase na tej plycie trzepac Pudle beda z nowych fanow. Starzy fani, ktorzy wiedza o co w Pudlach chodzi, znaja cala historie i byli swiadkami powstawania legendy zespolu, prawdopodobnie juz nie zyja (bo tak dlugo ludzie nie zyja), a jesli zyja to i tak nie ma z nich kasy, bo wszystko dostaja za friko. Summa summarum z calej wypowiedzi wynikalo, ze momo wszystko ta garsteczka starych i zgrzybialych fanuff jest o niebo lepsza od tej nowej holoty, co sie niczym nie interesuje i w ogole jest do bani (oprocz tego, ze mozna trzepac z nich kase). Na te slowa wydawalo mi sie (no bo widze, ze nikt tego nie zauwazyl. Co na to sam zainteresowany???), ze mina Franza wyrazala dezaprobate slyszac slowa deprecjonujace nowe, mlode rzesze pudelsowych fanuff. Ale nic nie mowie juz, bo sie okaze, ze cos zmyslam.

Poprosze kogos aby uzupelnil moj wywod tym co sam zapamietal...

Co ja z tym "wywodem"??? eusa_wall.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Widziałam Sztukaterię, nie jest łatwo przytoczyć piśmiennie o czym była mowa, bo panowie często mówią jednoczeście i wchodzą sobie w słowo. Było wesoło, specjalnie fragment dla GRO, który nie zawsze może fizycznie... ;). Jak będzie mi się chciało moze kiedys dokończe...


TV4 - "Sztukateria":
Na samym początku leci klip „Samba mamba”, następnie Pudel przedstawia zespół wskazując dłonią poszczególnych członków crazy.gif:
Pudel: Ja jestem Pudel, to jest Maciej Maleńczuk...
MM wtrąca: Ja jestem Bond... James Bond.
Pudel: ...i Franz Dreadhunter.
Agnieszka Iwańska: Słuchajcie, przenosimy się, jest rok ’86...to jedna z dwóch dat...
znów wchodzi w słowo MM:
MM: Do ciebie czy do mnie?
A.I.: A gdzie wolicie?
MM: Do ciebie...
A.I.: Zostańmy może tutaj, słuchajcie...jest dobrze, prawda? podoba wam się?
MM: Wpadniemy do ciebie... [w tym miejscu MM poklepuje porozumiewawczo fdh po ramieniu równocześnie wydając z siebie rubaszny śmiech]
A.I.: Wy się poznaliście trochę wcześniej z Maćkiem, niż w ’86 roku, prawda? czy...?
Pudel: Ja poznałem Maćka w ’86 roku.
A.I.: A w jakich okolicznościach?
Pudel: Grał na ulicy, na rynku krakowskim grał, wianuszek ludzi go otaczał, było tak jakoś... szlumfowato [może powiedział szlamfowato...doprawdy nie wiem, zagłuszał go MM]...czyli nie było już...nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba wiosną, wczesną wiosną.
A.I: Słońce świeciło... [tym razem prowadząca się wtrąciła]
Pudel:... grał piosenkę taką – „w tym mieście nie trudno jest żyć, w tym mieście trzeba pić...” [choć mam wrażenie, że powinno być: „w tym mieście jest trudno żyć..”]
A.I.: A ładnie śpiewał? A ładnie grał?
Pudel: No bardzo fajnie, także przystanąłem...
A.I.: Wrzuciłeś pieniążek do kapelusza?
MM: Wątpię...
Pudel poprawiając okulary: W końcu jestem z Krakowa... [rozległ się gromki śmiech]...zemstę mam we krwi. Ale..., ale zaproponowałem mu przystąpienie do grupy Pudelsi, która się sformowała po śmierci Piotra Marka, wcześniej nazywaliśmy się Dupą.
MM: Piotr Marek to nie jest..., to nie był byle pikuś...
A.I: No właśnie
MM:...pisał skomplikowane teksty, bardzo obrazoburcze, bardzo śliskie. Było w tym dużo brzydkich wyrazów i generalnie...mi wszystko to się podobało, ale wziąłem na swoje plecy dość ciężkie odium, które noszę do dziś. Bo wszystkim się wydaje, że to ja jestem takim świntuchem. A przecież wcale nie jaaa...[MM schylił głowę i powiedział dalszy ciąg, troszkę zalotnie, do swojego kołnierzyka]
...bo jestem fajnym, wrażliwym chłopakiem...
A.I.: Tak myślisz?
MM: Taaak.
A.I: Słuchajcie, mam wrażenie, że Pudelsi, to jest taki projekt efemeryczny...
MM: ...który trwa już 20 lat... hehehe...
A.I.:...gdzieś tam spotkaliście się w ‘86 roku, potem była przerwa, jak piszą dziennikarze, dla Maćka okres histeryczno – historyczny, kiedy wrócił... tak?...na ulice z gitarą. [w tym miejscu MM niepewnie przytaknął, zwrócił się twarzą do fdh, zmarszczył brwi ze zdziwienia i uśmiechnął się] Potem znów spotkanie z okazji dziesiątej rocznicy śmierci Piotra Marka. Tak?
Pudel: Tak było.
A.I.: Na czym polegają te wasze zejścia i rozstania, i...?
Pudel: Na tym, ze nie możemy bez siebie żyć.
MM: Jednocześnie nienawidzimy się serdecznie
FDH: [powiedział cos o rozstaniach, ale nie zrozumiałam]
Pudel: Póki istnieje w nas potencjał będziemy działać, tak mi się wydaje.
MM: Wydaje mi się..., wydaje mi się, że cała działalność Pudelsów polega na konflikcie. Nie wiem jak było w Dupą, ale...
Pudel: też
MM kontynując: ... na pierwszej próbie Pudelsów, zespół tak się pokłócił, że chciałem od razu wyjść [ironiczny smiech], bo się żarli między sobą, kto, co itd. Nieważne. Kłócili się. I kłócimy się do dziś, i cała ta jazda polega na konfliktach, na tym, ze się po prostu rozstajemy...schodzimy...
A.I. Ile razy odchodziłeś z Pudelsów?
MM: No kilka.
FDH: Całkiem niedawno...
W tym miejscu nastąpił głośny śmiech, wszyscy się zgięli w pół i jak echo powtórzyli:
MM: Całkiem niedawno...hahaha...
Pudel: Tak...całkiem niedawno zrezygnował...hahaha...
FDH: hahaha...
A.I.: Słuchajcie, ale teraz nie opłaca się odchodzić, bo „WS” kapitalnie się sprzedawała, wbrew tym wszystkim...
Pudel:Dalej się sprzedaje
A.I:...czarnym historiom, o tym, że Warner zamyka polski katalog... proszę bardzo... jest nowe wydawnictwo. Jak wy to robicie?
Pudel: To wydawnictwo...
MM ze wzniesionym palcem: Robimy to dobrze.
Pudel:...Jasna strona jest jakby pierwszą częścią, yyyy...bo będzie druga część, yyyy....
MM: Dyptyku, dyptyku
Pudel:...dyptyku

Dalej była mowa o ciemnej stronie, o idolu, ze MM jest przykro, wstyd i chcialby umrzec, o satanizmie, o strzelaniu dzieciom w plecy itd., na koncu Pudel pozdrowił starych i nowych fanów


  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Przypomne tylko tongue.gif za chwile "Ale jazda!"- 17:05 - tvp2 cool.gif
  
Re: <go_girl_go> TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wiewióra.
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #364
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




No i przegapiłabym eusa_wall.gif Dzięki za przypominaczka.
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za przypomnienie bo jak zwykle bym zapomniała, ale na szczęście widziałam. Maciek jak zwykle przewodził w trio(to BMW, jak zwykle cool.gif ), bardzo lubię oglądać wywiady z Pudlami(nie wiem czemu), nie potrafię już być obiektywna:) To wszystko! PS. Myślałam, że Maciek zagra jeszcze w Chorzowie eusa_wall.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




oglądałam dzisiaj VIVA mat, w towarzystwie mojej Mamuśki(ktora od pewnego czasu,dośc czujnie sledzi kariere Pudelsów, ale ona jest chyba tak coś czuje cicha wielbicielka M.M. bo to wszystko zaczeło sie w momencie gdy przeczytała "chamstwo w państwie" ) i nic dodac, nic ująć, mnie sie podobało, zwróciłam tez uwage na to jak Maciek Maleńczuk, podnosił rękę niczym uczeń, aby udzielono mu głosu, czyż to nie swiadzcy o jego kulturze? wink.gif
  
Re: <sAwKa> TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




W sumie wszystkie te wywiady podobne, choć "Viva Mat" oglądało mi się chyba najprzyjemniej.
Pewnie dlatego, że rozmowa najdłuższa... :-D
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady de W
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #621
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No, Pan Maleńczuk pokazał, że jak chce, to potrafi mówić z sensem, kulturalnie i w ogóle fajnie. Mnie też się podobało (a szczególnie koszula MM, której kołnierz 'na sztorc' przywodził na myśl szpiega z krainy Deszczowców- fajnie całemu gronu w nowych fryzurach), oglądnęłam oba programy, żałuję, ze moja matka nie widziała, bo ona chyba jest ukrytą fanką Maleńczuka, choć sama jeszcze o tym nie wie. No to jak jest w końcu z ta awangardą? Są-li Pudelsi awangardą i czy kiedykolwiek byli?
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 07:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




I teraz jeszcze "Pełna Kultura" chyba z Prokopem i dajem z tym koksem....(17.09, żeby nie było) lol.gif
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przed chwilą na mTV CLASSIC był program "3 z 1" i były trzy teledyski Pudli, a mianowicie "Wolność Słowa", "Nigdy więcej" i boskie "Szuwary"(cały czas przypomina mi sie to dziwne wykonanie Piotra Szczepanika "Szu, szu, szuwaryyyy lol.gif ). Hurra!
  
Re: TvTOUR
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Margot : Czwartek, 16 Września 2004 07:11 :
I teraz jeszcze "Pełna Kultura" chyba z Prokopem i dajem z tym koksem....(17.09, żeby nie było) lol.gif


o której jest "Pełna Kultura" ??
  
Re: <ignac> TvTOUR
PostWysłano: Czwartek, 16 Września 2004, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




"Pełna kultura" z tego co się orientuję, była 13 września. Pudelsi gościli w tym programie, ale to nie program z Prokopem.
Prokop teraz w "pannach robi" wink.gif
No, chyba że zapowiada się powtórka tego programu? Ale z powodu braku gazet telewizyjnych mogę być niedoinformowana.
  
TvTOUR
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 30  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010