Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Bug w IE Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadziu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #122
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Niestety MS jest często posądzany o błędy powstałe z winy programistów piszących aplikacj pod Windows a niemających z MS nic wspólnego.

Niestety czesto programisci sa posadzani o bledy powstale z winy MS, a ktore nie maja z ich programami nic wspolnego.

A panele sa bardzo wygodne i jest to rzecz, ktorej mi najbardziej brakuje w IE i dla ktorej korzystam z Opery
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to zmien sie na mozillke :d


niedlugo wyjezdzam na wakacje wiec mam nadzieje ,ze ten zjazd chakerow sie odbedzie i bedzie wq git, dzisiaj mialem zakonczenie wiec torche jkuz wstawiony jestem :), ale eddku jaki kontakt zebym wiedzial ze przyjedziezz, no i dj niech wpadnie to chociuaz dj`a poznam po twarzy bo eddka to nie wiem :), chociaz on pewnie mnie pozna :)
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 02:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Panele to badziew. Widziałem u kolegi w jednym okienku miał kilka stron i je przełączał. Przecież zdecydowanie lepiej otworzyć kilka okien. To taki badziew jak TotalCommander gdzie wszystko jest w jednym podwójnym oknie. crazy.gif


nie wiem... uzywam tabow w safari i camino. nie wyobrazam sobie ekstensywnego surfowania bez tej pierdolki. otwieranie nowych okien jest beznadziejnie. czesto musze miec otwartych kilka stro (np. d.pl zawsze na dwie, strone, z ktorej cos kopiuje, translator na nastepnej, google na jeszcze innej). uzywajac tabow nie musze grzebac sie w gaszczu okien eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie wiem czy gdzies o tym juz pisalem bo moja pamiec zawodzi, ale wyobraz sobie ze musialem pracowac pare h na myszce z dwoma przyciskami :D
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




biedaczek... po co dwa przyciski, jak ja mam jeden i do tego jeden palec na klawiaturze. "ale to beznadziejne". wink.gif lol.gif wiesz, niektorzy lubia sobie utrudniac zycie. jeszcze inni ciagle uzywaja DOS.
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale ja do dosa nic nie mam, bardzo dobryt system ;).
  
Bug w IE
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010