Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 09:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Od jakiegoś czasu pod tym adresem jest tajemniczy zegar, czy ktoś wie o co tu chodzi;)???!!!:
http://www.howtodismantleanatomicbomb.com/

Jakiś czas temu padła fama, że zostały zarejestrowane trzy nowe strony,
przez firmę brata Adama: vertigo.com,vertigo.org,vertigo.net. Każda z
tych stron jak się okazało jest ściemą. Prawdziwy tytuł płyty to już na
sto procent ten powyższy (HTDAAB). Tak samo było z All That...
  
Re: <U2roopa> Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




czuje że to będzie coś naprawdę wielkiego :)
  
Re: Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Szkoda,ze nie mozna przyspieszyć pracy tego zegara:/.. Ale musicie przyznać, że to fajny pomysł-prawda? No i nie wiem jak Wy ale ja czuję się fajnie, kiedy wiem, że nowy album stał się faktem. Czuję się fajnie, że gdybanie odeszło w cień i zgodnie z zegarem nastąpi wielki wybuch..

Też myślę, że to będzie coś wielkiego:)!!!!

Pozdrowienia w ten słoneczny dzionek!!!

Kurde aż chce się żyć - nawet jeśli siedzę w robocie:)!!!!
  
Re: Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Ilekroć patrze na ten zegar nie moge uwierzyc jak malo czasu juz zostalo do premiery HTDAAB!!! to takie ekscytujące!!! Az mnie ciarki przechodzą... wink.gif
  
Re: Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Świetny pomysł z tym odliczaniem, aż się czuje tą adrenalinkę, dokładnie jak przy wybuchu bomby atomowej. Mam nadzieję tylko, że w tej wielkiej godzinie komp mi nie wybuchnie, bo to nie byłoby wskazane lol.gif . No pożyjemy, zobaczymy biggrin.gif. A nawiasem mówiąc czuję, że to będzie coś extra, a U2 podobnie jak przy ATYCLB znowu zachwyci cały świat biggrin.gif . Teraz zagorzali antyfani ATYCLB moga się tu odezwać, że to nieprawda. No ale cóż Kochani płyta się sprzedała w ogromnym nakładzie, chłopaki zgranęli za nią mnóstwo nagród, i mimo tego, że może nie jest ich najlepszą, ludziom sie podobała biggrin.gif
  
Re: Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Karola_ : Niedziela, 19 Września 2004 15:43 :
Świetny pomysł z tym odliczaniem, aż się czuje tą adrenalinkę, dokładnie jak przy wybuchu bomby atomowej.


myslę ze o to własnie tworcom tej witryny chodziło cool.gif biggrin.gif smile.gif
  
Szanowni Państwo - zapraszamy do odliczania!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010