Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Strasznie duze temperatury!!!!!!Help ME
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Strasznie duze temperatury!!!!!!Help ME
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bestia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1509
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem co jest grane! Posiadam układ otwarty skladajacy sie z 2 blokow CPU X3m i VPU Abadon, nagrzewnica Kadet no i pompka 260l/h (czekam na atmana 306). Procesor - AthlonXP 1700+@ 2200mhz 1,9V. Temperatura w windowsie dochodzi do 44 stopni!!!!! Dziwne jest to ze temperatura chlodziwa dochodzi do 30 stopni!!! Chlodnica jest chłodna. Jak sie patrze na blok to woda nie wypelnia go w calosci!!! Ja mysle ze to po prostu wina pompki (260l/h)!!! Co o tym myslicie????

PS. Po 15 min w pirmie 95 temp wynosila 54 stopni
  
Re: Strasznie duze temperatury!!!!!!Help ME
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bestia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1509
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




EH... Dzieki za pomoc polecam sie na przyszlosc zly.gif .

I co ja mam teraz zrobc eusa_wall.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: Strasznie duze temperatury!!!!!!Help ME
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Września 2004, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Odpowietrzyć.
Do tego sprawdź temperaturę chłodziwa przed i za chłodnicą - jak będzie spora różnica, to pompka nie wyrabia. Jak za chłodnicą będzie dalej cieplutko, to znaczy, że pompa jest OK, tylko chłodnica do bani.

Dlaczego masz układ otwarty?
  
Strasznie duze temperatury!!!!!!Help ME
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010