Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> przywrócenie systemu windows po zainstalowaniu drugiego windowsa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
przywrócenie systemu windows po zainstalowaniu drugiego windowsa
PostWysłano: Środa, 22 Września 2004, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacco
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1668
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam nastepujący problem.
Zainstalowałem sobie Windows 98, wszystko bylo ok. Potem zrobilem obraz dysku programem Norton Ghost (wszystko na partycji C)
Nastepnie zainstalowałem windows 2000 Profesional na partycji D. Oba systemy działały prawidlowo, pojawilo sie menu wyboru systemu przy uruchamianiu komputera.
Jednak Windows z tej pierwszej partycji (C:) nawalił, a ja chciałbym go sobie przywrocic (dzieki kopii zrobionehj programem Norton Ghost) bez konieczności ponownej instalacji prawidlowo dzialającego Windows 2000.
Jak to zrobic aby rowneczesnie pozostalo menu wyboru (pliki te chyba są na dysku C: np. plik o nazwie system.1st, ktory chce przywrocic) i obydwa sytemy dzialaly prawidłowo.
Czy po przywróceniu tak po prostu partycji c pozostanie wybor i mozliwosc korzystania z drugiego systemu a jesli nie to jak to zrobic zeby te menu pozostało ? doubt.gif
  
Re: <jacco> przywrócenie systemu windows po zainstalowaniu drugiego windows
PostWysłano: Czwartek, 23 Września 2004, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




bootujesz z płyty z windowsem 2000 i wybierasz opcję naprawy sektora rozruchowego
  
przywrócenie systemu windows po zainstalowaniu drugiego windowsa
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010