Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> tak szybko i krotko :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
tak szybko i krotko :)
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nei moge nic znalezc, anrazie zadnych testow o asus a7n8x-x, ale ja zabieram oba kompy na dzialke, a ojciec w domu potrzebuje neta miec i musi kupic kompa :) hoh trzeciego :D, najwolnieszy itp, ale ja na tym musze troche skozystac i dlatego wybieram sobie sprzet taki abym potem mogl popodmieciac go z moim (oczywscie tacie wszystko powiem), bo po co mojemu tacie taki szybki komputer :) i najpierw chcialme mobo na kt400 czy kt400a, ale potem nabralem checi na nforce2 i wlasnie ta plyte, u mnie kosztuje 369zl brutto do tego wrzuce durona 1,3 i po wakacjach wykrece go :), jak wszystko wypali.

ktos znalazl jakas recenzje, bo szukalem i tylko sie naczyalem o poprzedniej wersji :(

aha i dorzucam do teg owszystko gf 4 mx440 prolinka DDR 64MB, niestety 64bit agpx8, za cene 219zl nic lepszego nie dostane pewnie, a i tak na poczatku chcialem kupic za 168zl jakas gf4 na sdramach :D, ale sie wycofalem z tego :D.

poradzcie czy cos mozna w tym zmienic, ale chyba nforce2 niezly wybor na o/c stale pci i agp i te sprawy :)


a teraz sie zfilmowalem, ten nforce2 ma zintegrowana grafike tak ??, to jestem do przodu :), pozniej sobie grafike kupie, tzn po wakacach, a narazie bede i tak gral w q3 i montowal video a do tego trza ramu i procka :), poprawcie mnie jesli sie myle

tylko szybko bo zaraz bede lecial to kupic :D

kurde i znowu sie odfilmowywuje i cos mi sie wkreaca ze nie ma tak grafiki :D to wkocnu jak jest :D
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oki za 15 minut wychodze do sklepu :)

kupouje jak leci :)
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oki, dostalem ;)

wszystko...oprocz plyty glownej asus a7n8x-x, gdyz byla tylko asus a7n8x, czyms sie tam rozni, mi to zwisa, bo jest na wypasie, no i drozsza od tej z dodatkowym X`em, a to dobrze wrozy....no dobra jestem jebniety w banke :d, aha i za plyte dalem..kolo 440zl

jedna rzecz mnie tylko zdenerwowala....uszkodzony czujnik temperatury procesora :(((, jak pierwszy raz wszedlem do biosu to pokazywal tylko 16 stopni, przy 31 w srodku kompa, teraz jest troche lepiej i pokazuje co kolo 35-40 wiec juz moze sie jakos skalibrowal i jest okey :)

do tego najtansze ramki czyli 128mb 266mhz, jakis za 71zl

karta graficzna: prolink gf 4 mx 440 64MB 64-bit :(, taktowanie...250/400 chyba, nawet nie zdazylem sprawdzic bo juz go odlaczylem, cos sie pewnie ja podkreci hoho :D, jak przykleje do niej wiecej kg aluminium, nie gadajcie nic na ta karte graficzna ze jest do dupy, ale mialem tacie kupic jak najtanszy komp, a nie jakas machina dlatego to jest duren i gf4 mx, jakby mial byc highpower to fx albo radeonek jakis :d

hmm do tego obudowa, nawet ladnie wyglada, podoba mi sie juz sobie wyobrazam w niej UV i pieknie przeszklona scianke :), tylko teraz to zrobie profesjoanlniej, a jednoczesnie bardziej lamersko bo trzeba kupic szybke juz gotowa z jakas mega amatorska uszczelka, czyli wszystko jest gotowe :(

teraz zapuszczma sisoftsandre i przegania zawsze 1,6 P4, zobaczymy jak go zaraz wykrece :) na ile pojdzie i wogole :)

i do biosika wchodze :)
no i winda sie laduje 1430MHz jedzie :), zaraz zapuszczam testa cxzy wytrzyma :), juz winda ruszyla :), asus probe jest narazie 38 stopni :), hmm spadla i jak narazie na wiedcej niz 1,43 nie udalo mi sie wycisnac :(, ale zobaczymy jak odblokuje mnoznik, musi pojsc na wiecej :), aha i temp jak nic nie robie jest ponizej 30, a teraz na wygrewaniu nic sie nie zwiesza:) i jest 43 stopnie i ciagle rosnie, teraz jakby cos temp na reke i na tej czujnik jest w miare dobra, wiec czujnik chyba juzdobrze dziala :)





siec nie dziala przy zintegrowanej sieciowce, bo pod 98 nie chca ruszyc stery :), koles w sklepiej sie najwppierw pyta czy bedzie tam 98 cyz xp, a ja z przyzwyczajeni ze xp, ale zaraz ze 98 bo na xp narazie bakuje ramu, zreszta koles chcial mi wiecej ramu wciskac bo uwaza ze xp nie dziala na 128 :D, ja pracowalem tzn moj brat na 64 i wisial bo wisial ale dzialal :D, a koles powiedzail ze nie bedzie mi 98 dzialal bo to jest za nowa plyta glowna itp, powiedzialem mu: zobaczymy i nic nie powiedzial :D


dobra dzwiek nadal nawala, wlaczam q3 i zaczyna cos robic dżżż dżżż dżżż z przerwami kolo 0,3 sekudny, ale dzwiek w tle nie jest znieksztalcony itp, nie wiem co zrobic, aha i dysk ma zajebiscie wolna wydajnosc, bo kolo 4,5MB/ske w sisfotsandra :d, ale to pewnie czegos zapomnialem w windansie zbajerowac, bo 98 juz nie uzywam a teraz tymaczasoso jak wiecie jestem skazany :)
  
tak szybko i krotko :)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010