Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> "wehikul czasu"...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"wehikul czasu"...
PostWysłano: Czwartek, 09 Września 2004, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




... byl kiedys taki cykl ksiazek, tylko nie pamietam autora. tak mniej wiecej to wyglada: ksiazke ktora nie grzeszy objetoscia. po przeczytaniu wstepu, zatrzymujesz sie w punkcie i masz do wyboru np.: "stoisz w ciemnym korytarzu (tutaj dlugi opis otoczenia). masz do wyboru trzy drogi. jesli wybierasz polnocna, przeczytaj punkt 11, jesli poludniowa, 46, jesli zachodnia - 157". postepujesz zgodnie z instrukcja przeskakujac od punktu do punktu by w koncu dotrzec do konca fabuly - ot, caly problem.

kto napisal te ksiazke? lub jesli komus uda sie znalezc ja w jakiejs ksiegarni wysylkowej i poda linka to bede bardzo wdzieczna crazy.gif
  
Re: <Ramzes> "wehikul czasu"...
PostWysłano: Wtorek, 21 Września 2004, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bardziej to brzmi jak gra niż książka... doubt.gif
  
Re: "wehikul czasu"...
PostWysłano: Środa, 22 Września 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Mam tom 1 i 6 "Wehikułu czasu". W tomie 6 podane jest pierwszych 10 pozycji:
1. "W poszukiwaniu króla Artura" - Ruth Ashby
2. "Ostrze gilotyny" - Artur Byron Cover
3. "Tajemnica Atlantydy" - Jim Gasperini
4. "Pierścienie Saturna" - Artur Byron Cover
5. "Na tropie miasta ze złota" - Richard Glatzer
6. "Piracki rejs" - Jim Gasperini
7. "W poszukiwaniu źródeł Nilu" - Robert W. Walker
8. "Śladami dinozaurów" - David Bischoff
9. "Detektyw Scotland Yardu" - Seymour V. Reit
10. "Kurs na Australię" - Nancy Bailey

Serię wydawało Wydawnictwo "Alfa" z Warszawy (I tom serii ukazał się w 1989r). Powiem szczerze, że szukałam bardzo pobieżnie, ale nie znalazłam żadnych informacji w internecie dotyczących losów tego wydawnictwa.
Swego czasu książeczki te sprzedawane były głównie w kioskach "RUCH" smile.gif
  
Re: <Pozioma> "wehikul czasu"...
PostWysłano: Środa, 29 Września 2004, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




dzieki! to wlasnie z powodu roznych autorow ksiazki nie udalo sie tak od razu znalezc. mialam kiedys dwie pierwsze i tylko po okladce moglam je rozpoznac.
znalazlam tez wiecej tego typu ksiazek. http://www.lukaszsewastianik.webpark.pl/lista.html biggrin.gif
  
Re: <Ramzes> "wehikul czasu"...
PostWysłano: Środa, 29 Września 2004, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




No popatrz - nawet nie wiedziałam, że takie coś jak "Wehikuł czasu" nazywa sie grą paragrafową. Ciekawe czy "Gra w klasy" stanowi również jakiś podgatunek tego gatunku??? wink.gif
  
Re: <Pozioma> "wehikul czasu"...
PostWysłano: Czwartek, 30 Września 2004, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja tez nie. zawsze wydawalo mi sie ze jest to jedyna tego typu ksiazka a tu niespodzianka. jest wiecej. wink.gif
  
"wehikul czasu"...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010