Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fifka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #815
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




No fakt teraz jest spox ze hip-hop jest cool.. a potem.. moze byc do bani.. :(
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do ban
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




A czemu uważasz że będzie do bani ??
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do ban
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 09:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Fifka :
No fakt teraz jest spox ze hip-hop jest cool.. a potem.. moze byc do bani.. :(

To czas najwyższy chyba jest, by głowę popiołem posypać i na kolanach do Jerusalem się udać.... w intencji coby HIP HOP "cool" pozostał.
  
Re: <Borsuk@home> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A dlaczego uważasz, że jest spox???
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do ban
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wlasnie mnie sie wydaje ze hiphop byl jakies 4-5 lat temu "spox" a teraz jest do bani, juz nie moze byc gorzej...
  
Re: <hardtmuth> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do ban
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Mi też się tak wydaje ponieważ kiedyś w Hip-Hopie nie było piepszenia o bzdurach , a teraz wszystko idzie w styl amerykańskiego Hip-Hopu , a amerykański Hip-Hop to poprostu muzyka POP przy której jakiś kretyn ze skarpetką na głowie rapuje , wyobwieszany złotem . Przecież w Hip-Hopie chodzi o tekst a nie o ludzi ... Dlatego według mnie Hip-Hop jest teraz do Bani . confused.gif
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hh powoli bedzie sie staczał w dół .. to nieuniknione... jak to powiedział Vinio i Pele " 3/4 polskiego hh to pozerzy" biggrin.gif
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hh powoli bedzie sie staczał w dół .. to nieuniknione... jak to powiedział Vinio i Pele " 3/4 polskiego hh to pozerzy" biggrin.gif
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 00:04 :
hh powoli bedzie sie staczał w dół .. to nieuniknione... jak to powiedział Vinio i Pele " 3/4 polskiego hh to pozerzy" biggrin.gif


Ale czy "pozerstwo" to cecha tylko i wyłacznie artystów wykonujących ten gatunek muzyki?
Zaryzykowałabym stwierdzeniem, ze pozerem, mniejszym badź większym, jest prawie kazdy artysta eusa_eh.gif i to nie tylko hip hopowy.
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 00:04 :
hh powoli bedzie sie staczał w dół .. to nieuniknione... jak to powiedział Vinio i Pele " 3/4 polskiego hh to pozerzy" biggrin.gif

oczywiście mieli na myśli także samych siebie.
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Czwartek, 19 Sierpnia 2004, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja na hh patrze innym okiem, oceniam tylko i wylącznie słowa bo nic innego nie ma w tym gatunku do oceniania ... jedyne czego czasem słucham to Paktofonika ale tylko z Magikiem

nic innego mi nie wchodzi z hh :)
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




opfer : Czwartek, 19 Sierpnia 2004 11:42 :
[..]


oczywiście mieli na myśli także samych siebie.



Tez tak mysle :)
  
Re: <Fifka> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Kiedyś było inaczej; kiedyś było lepiej.

Jak to mawia mój kolega: "Prawdziwa muza zaczęła się i skończyła na Kalibrze 44"
  
Re: <Mike> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Sierpnia 2004, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




rowniez milo wspominam kaliber 44, wprawdzie teraz daleko mi do hh, ale nie przepadalem nigdy za powaznym hh z jakims "przekazem" :D. Freestyle uwielbialem sluchac :)
  
Re: <hardtmuth> Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Niedziela, 26 Września 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-Sergiej-
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1702
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




juz jest do bani,dla mnie ta muza =disco z pola ,jak widzialem te spiewajace lajzy co to muwia jacy oni sa biedni i wogole lol.gif
  
Re: Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
PostWysłano: Sobota, 02 Października 2004, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja szczerze mówiąc nigdy szczególnie nie przepadałam za hip-hopem, sama nie wiem czemu. Może dlatego, że od zawsze poszukiwałam w muzyce(i nie tylko wink.gif ) jakiejś wyższej prawdy, natomiast w takiej muzyce nigdy tego nie odnalazłam, taka już moja natura. Każda moda kiedyś mija, lecz jeśli się coś po prostu lubi ze względu na swoje zapatrywania, to przemijająca moda nie ma tu nic do gadania, chyba że ktoś ma z tym jakoweś problemy! cool.gif
  
Boje sie ze Hip-Hop jet teraz spox a potem bedzie do bani ..
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010