Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 08:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kyfy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1759
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich!! Niedawno zakupiłem radeona FIC 9500, udało mi się odblokować dodatkowe 4 potoki bez żadnych artefaktów. cool.gif Ale mam z nim "mały" problem sad.gif Po około 5-10 minutach grania komputer się resetuje lub sama karta się wyłącza,niezależnie czy są 4 czy 8 potoków. Zauważyłem tylko ,że rdzeń karty jest bardzo gorący,wręcz parzy gdy się dotknie laminatu po drugiej stronie. Co to może być?? Chłodzenie karty jest standartowe,zasilacz 350w NO NAME.
  
Re: Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




kyfy : Poniedziałek, 04 Października 2004, 08:12 :
Co to może być??

Sam sobie odpowiedziałeś: "Chłodzenie karty jest standartowe,zasilacz 350w NO NAME".
  
Re: Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kyfy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1759
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Do chłodzenia kupiłem to: http://allegro.pl/show_item.php?item=32068032

czyli jeszcze pozostaje wymiana zasilacza?? Na jaki?? 450 w wystarczy mam nadzieję??
  
Re: Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Października 2004, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Zależy jakiej firmy:)
Zasilacze, które są dobre i polecam.
  
Radeon 9500 ,problem z resetowaniem/zwisaniem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010