Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Wykroczenie w Niemczech
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wykroczenie w Niemczech
PostWysłano: Wtorek, 12 Października 2004, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Robert
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1665
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Najprawdopodobniej przekroczyłem prędkość na autostradzie w Niemczech.Nie jestem pewny ale fotoradar chyba zrobił mi zdjęcie.Mam pytanie : czy policja niemiecka rozlicza polskich kierowców z mandatów i jesli tak to jak to wygląda.
  
Re: <Robert Robert> Wykroczenie w Niemczech
PostWysłano: Wtorek, 12 Października 2004, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jola
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1161
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Być może ten artykuł Cię pocieszy
http://www.gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs%5C872&file=r j_822.xml
  
Re: <Robert Robert> Wykroczenie w Niemczech
PostWysłano: Wtorek, 12 Października 2004, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wg tej tabelki powinienem dostac mandat na ponad 1000 ojro
jakos nie zaplacilem i nie zamierzam

wyluzuj
  
Re: <J@ger> Wykroczenie w Niemczech
PostWysłano: Wtorek, 12 Października 2004, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jola
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1161
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Nie o tabelkę mi chodziło, tylko o ten urywek:
Cytat:

... Czy w Polsce będziemy płacić za wykroczenie, które popełniliśmy kilka tysięcy kilometrów wcześniej (przy założeniu, że mandat zostanie przekazany przez zagraniczną policję do polskich organów ścigania)? Zapewne nie, bo to wymaga ściślejszej współpracy naszej policji z policjami zagranicznymi. W praktyce minie zapewne kilka lat zanim odpowiednie systemy informacyjne zostaną dopasowane i uaktywnione. Zwłaszcza że w obrębie obecnych granic Unii Europejskiej nie działa policja europejska, która zajmowałaby się ruchem drogowym i drobnymi wykroczeniami. ... Reasumując - zdjęcie wykonane przez automatyczny radar na niemieckiej, francuskiej czy włoskiej autostradzie raczej nie trafi do naszej skrzynki pocztowej wraz z zawiadomieniem o grzywnie i punktami karnymi...

  
Wykroczenie w Niemczech
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010