Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> chce podłączyć drugi komputer do netu, mam jeden kabel w domu od neo
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
chce podłączyć drugi komputer do netu, mam jeden kabel w domu od neo
PostWysłano: Środa, 13 Października 2004, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nat_25
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1820
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jak to zrobić aby działało? Mam teraz rozdzielalcz sygnału na głównym kablu od neo (sąsiad ma router i od niego on idzie), który rozdziela sygnał na dwa kable. No i codziennie jest ten sam problem, bo wyświetla problem z odnawianiem adresu ip.

Czy da się to jakoś ustawić na routerze? Dodam , że po jakimś czasie net chodzi na obydwu komputerach, jednak na następny dzień są problemy.

Jestem kompletnie zielona w tym temacie, może mi ktoś pomoże, a chciałabym uniknąć kupowania switcha czy huba, moze się to da rozwiązać?
  
Re: chce podłączyć drugi komputer do netu, mam jeden kabel w domu od neo
PostWysłano: Środa, 13 Października 2004, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nat_25
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1820
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




acha, mam automatycznie przypisywany adres ip, czy rozwiązaniem byłoby ręczne przypisanie adresów do tych dwóch komputerów?
  
chce podłączyć drugi komputer do netu, mam jeden kabel w domu od neo
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010