Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> moja nowa stronka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
moja nowa stronka
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




zapraszam do odwiedzenia mojej nowej stronki:
jest jeszcze w głębiokiej fazie testów ale prosze o wszelkie opinie zanim zacznę ją rozbudowywać
http://www.djonline.prv.pl
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ladnie. jak ja juz skonczysz to pstryknij na forum "perelki sieci" wink.gif
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




wiesz strona penwie nigdy w 100% nie bedzie działać
ale bede sie starał
jestes zainteresowany może lekką pomocą ??
np nie wiem napisac o tym twoim systemie
wiesz zeby ludzie wiedzieli co to
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja sie juz zadeklarowalem paru innym, a i tak mi nie wychodzi, bo nie moge tekstow zuploadowac z maca, nawet z adminskim haslem. jak sie wygrzebie z zaleglosci, to ci moge jakies newsy z londka podsylac...
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




no tez moze byc
na jaki dokładnie temat ??
komputery ogólnie ??
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 02:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja jestem ignorantem, tzn. normalnym userem, ktory na nie jednym badziewiu pracowal, ale jako spec to sie nie wypowiem. o makach cos moge ci pomoc, bo przekopalem troche stron i forow, kiedy stawialem dwa stare ppc na nogi, a kiedys in na IIse i LC zdarzalo mi sie pracowac. produkty apple sa proste jak konstrukcja mlotka - jedyna ich wada byly tzw. extensions, z ktorymi poczatkujacy mogli miec problemy, kiedy zaczela sie era multimediow.
poza tym, moze cos o muzyczce ci podrzuce.
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




heeh:D
nie za ciekawie to się zapowiada, ale nie załamuj sie kiedyś zrobisz coś bardzo interesującego zarowno pod rownoleglą interpretacją Designu jak i nań (co ściśle się wiąże) zawierającej się treści
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Analyzer :
heeh:D
nie za ciekawie to się zapowiada, ale nie załamuj sie kiedyś zrobisz coś bardzo interesującego zarowno pod rownoleglą interpretacją Designu jak i nań (co ściśle się wiąże) zawierającej się treści


powiedz dokladnie co jest źle
prosze !!!
bo design jednemu sie podoba drugiemu nie
rozumeim to ale co jeszzcze
  
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2003, 03:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




no... tresci nie ma... design jest prosty, ale znam takich, co nienawidza bajerow i flasha, wiec bym sie nie przejmowal.
  
PostWysłano: Niedziela, 22 Czerwca 2003, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Nie o to chodzi że lubie jakies bajery itd. najwidoczniej w tej stronie nie o to ma chodzic, ale mi (podkrelam słowo MI heh) nie podoba sie to że nawet baner jest niedopracowany. Ja bym się bardziej postarał nad banerkiem. Jeśli strona jest prosta to niech chodziaz ten baner jakos wyglada. A z tego co tu widac to ten baner to tylko zlepek filtrow. ( bez tych udziwnien lepiej by wygladał). Acha jeszcze szkoda że tresci brakuje ale to pewni tylko kwestia czasu.

papa
  
PostWysłano: Niedziela, 22 Czerwca 2003, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




aha hehe a tak swoja droga to tak dla popramy humoru http://www.frazpc.pl/fun/509
  
PostWysłano: Niedziela, 22 Czerwca 2003, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja nie rozumie tej sondy na stronie dj'a, ktora pyta mnie, jakiego systemu uzywam i podaje do wyboru rozne windowsy. znalazlem sie na marginesie spolecznym! redface.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Czerwca 2003, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2003, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




hmm są tam jesze linuxy, ale chyba twojego systemu nie uwzlgednilem
wiec przeprasam cie bardzo jak masz jakis pomysl rozwiazania tego to bede dźwięczny

co do wygladu mojej strony
to w moim zamysle bylo to aby stronka sie szybko ladowala, a nie byla przeladowana grafiką i innymi duperelami ktore sa moim zdaniem zbędne aczkolwiek czasami sie przydają ale nie na tak"szybkim" serwerze

co do abnera to neistety mam go narzuconego z gory
wiec wiele zdzialac nei moge
i on sie sam zmienia, nawet ja nie wiem keidy

aha jest trochi nowosci zaprasam
ale teraz bedzie ciezko bo mam FX'a 5800 w domu i trza go przetestowac
  
moja nowa stronka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010