Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Problem z UD
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z UD
PostWysłano: Czwartek, 14 Października 2004, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzychup
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1832
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Witam. Mam problem z UD. Po instalce systemu od nowa zainstalowałem program i pojawia mi sie Error loading UD Agent
Numer błędu: 453
MSG: Can't find DLL entry point udcpi_set_run+directory in UDwin_3801_2814.DLL
Nie wiem co zrobić, bo nie moge dołączyć do waszego Teamu i oczywiście liczyć. sad.gif
Proszę o pomoc. Przeinstalowanie nic nie daje, instalacja w innym katalogu tez nie...
Jak pomożecie, to dołącze do waszej grupy, a na razie czekam na rady.
Dzięki
  
Re: <Krzychup> Problem z UD
PostWysłano: Piątek, 15 Października 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czy to aby nie jest win 95 ?

napisz cos o sprzecie
  
Re: <J@ger> Problem z UD
PostWysłano: Piątek, 15 Października 2004, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzychup
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1832
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




To nie jest Win 95. confused.gif
W tej chwili posiadam Athlona 1700@1800 na płycie Msi Kt6 Delta, 512 MB DDR i Win XP PRO z SP 2. Dysk mam podzielony na 4 części i na każdej jest co najmniej 1 GB wolnego. Instalowałem UD w domyślnym katalogu jak i w C:\united żeby wylkuczyć nazwy z DOSa. Za każdym razem jest to samo. Wcześniej, przed zrobieniem systemu od nowa, to jedną paczke robiło mi kilka godzin, a teraz nie moge odpalić UD sad.gif
Czekam na jakieś podpowiedzi...
Dzięki
  
Re: <Krzychup> Problem z UD
PostWysłano: Sobota, 16 Października 2004, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm nie wiem..
recznie poszukaj tej biblioteki
czy jest na hdd
chociaz po instalacji powinna byc
nei przypuszcam zeby to byl sp2 ale moze ??

jak na razi enie moge sciagnac zadnego ktory by sie rozpakowal
jak mi sie uda to opowiem i moze odnajdziemy rozwiazanie
  
Re: <J@ger> Problem z UD
PostWysłano: Sobota, 16 Października 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




ja proponuje abys sobie sciagnał jakiegos rejetr cleanera i wywalil wszystko co bylo zwiazane z UD moze to o to chodzi, a dopiero potem zainstalowac jeszczeraz:)
  
Problem z UD
PostWysłano: Sobota, 16 Października 2004, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzychup
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1832
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Odinstalowałem UD, przeleciałem rejestr i wyrzuciłem wszystko co sie tyczyło UD i zainsatlowałem znów agenta... i crazy.gif
Ten system miałem zainstalowany na dysku G:\
Zainstalowałem na dysku C: winde (dokładnie tą samą) od nowa i tam odpaliłem UD i chodzi bez problemów...
Jak odpale z G winde i UD, to wyskakuje problem, próbowałem zainstalować na C:\ i dalej jest to samo... Coś jest z systemem i pewnie przeniose wszystko na C i będzie po kłopocie...
Mam kilku użytkowników na systemie i czy w każdym autostarcie wgrać UD ??
Dzięki
  
Re: Problem z UD
PostWysłano: Sobota, 16 Października 2004, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




tak wystarczy ze dodasz do autostartu
  
Re: <Analyzer> Problem z UD
PostWysłano: Sobota, 16 Października 2004, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




do autostartu wszystkich uzytkownikow
wystarczy raz
i tak nei beda mogli usunac wiec to najpraktycznijesze
  
Problem z UD
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010