Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Pamięć Kingston
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pamięć Kingston
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tovik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1242
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Posiadam pamięć Kingstona 256Mb 266MHz i nie wiem czy normalnie bedzie żyła i długo, jak podkrece ją do 400MHz i dam napiece 2,76V?Jest ona bez radiatorów.
  
Re: <Tovik> Pamięć Kingston
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ghe wink.gif do 400 to raczej ciężko no może na 3.2 albo 3.3 Volta ale to juz hardcore lol.gif moje 375 Kingston Hyper X działąją jako 460 ale maja 3.0 V wink.gif - komp jest super chłodzony 2 x 12 cm wiatraki pchają powietrze do środka i 3 x 9 cm wyciągają ... niezły hałas wink.gif
  
Re: <Tovik> Pamięć Kingston
PostWysłano: Wtorek, 05 Kwietnia 2005, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łosoś87
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3229
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Mam dla Ciebie złą wiadomość... Pamięci Kingstona pomimo swojej doskonałej wydajności baaaaaardzo słabo się podkręcają. Na 99% nie da się jej podkręcić na 400mhz a nawet na 333mhz. Proponowałbym zakup kości Twimosa, które pomimo słabszej wydajności wyjściowej kręcą się dużo lepiej. eusa_clap.gif
  
Re: <Tovik> Pamięć Kingston
PostWysłano: Wtorek, 05 Kwietnia 2005, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a jakiej odpowiedzi oczekujesz ?
  
Pamięć Kingston
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010