Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cFanka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1871
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie: jak sprawdzic czy jestem na liscie kontaktów pewnej osoby na GG? Inwilgator nic tu nie pomaga, bo osoba jak wchodzi na gg odrazu sie niedostepna/niewidoczna robi..Jest jakiś sposób na to?
pozdrawiam wink.gif
  
Re: <cFanka> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie przychodzi mi inny sposob niz przejac hasło
i podejrzec po zalogowaniu
ale ani to proste ani wygodne anie legalne

moze ma ktos legalny sposób ?
  
Re: <J@ger> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




a moze po prostu zapytac?? crazy.gif Dzizass kombinujecie jak konie pod gorke
  
Re: <ulan> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




myśle ze to nie o to chodzi
zeby to sprawdzic otwartym textem
ale moze sie myle
  
Re: <J@ger> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To innej mozliwosci oprocz podsluchu i socjotechniki nie ma :]
  
Re: GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cFanka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1871
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




szkoda..ze nie ma innych sposobów.. sad.gif nie chce zeby ta osoba wiedziala, bo niby mi "nie zalezy"..hehe. Ale my baby jestesmy!!! wink.gif
pozdro.
  
Re: <cFanka> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jasnowidz jakis czy co ? lol.gif
  
Re: <cFanka> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzychup
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1832
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Jest sposób:
Spróbuj coś wysłać, jakiś mały plik...
Pojawia się kolejny problem... połączeń bezpośrednich, ale to już inna opowieść :-)
  
Re: <Krzychup> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Do usera ktory sie ukrywa?


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Czwartek, 21 Października 2004, 17:42, w całości zmieniany 3 razy
  
Re: <cFanka> GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Co prawda nie wiem jak się sprawdza, ale istnieje jakiś sposób, bo jak "usuwałam" wielokrotnie jednego "kolesia" z listy kontaktów, to za każdym razem się włączał z pretensjami, że nie może wysłać "obrazków" bo go nie ma "na liście kontaktów".
Z tego wnioskuję, że przy przesyłce właśnie takich plików - pojawia się informacja, jednak nie wiem czy ze wszystkim tak jest.
Sądzę, że jak zapytasz się "samej góry" to zdradzi ci te informacje, a tak na poważnie to faktycznie ULAN ma rację - po prostu należy zapytać i będzie to "zdrowsze" dla ewentualnych dalszych kontaktów.
  
Re: GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Piątek, 22 Października 2004, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stanik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1869
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a power gg i wtyczka inwigolatora mniew pokazuje że ktoś nie ma na liście kontaktó chyba ze kłamie
  
Re: GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
PostWysłano: Piątek, 22 Października 2004, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stanik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1869
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a power gg i wtyczka inwigilatora mnie pokazuje czy ktoś ma mnie na liście chynaze kłamie ale tego to jusz nie wiem jaka jest jego skuteczność
  
GG: jak sprawdzic czy jestem na liście kontaktów u kogos.
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010