Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> LiteOn i wszytko u...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
LiteOn i wszytko u...
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2003, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




moja nagrywarka warjuje mi od jakis 3 miechow
nie mam mowy o ogladaniu z niej filmow plik 700 mb przegrywa na 5 albo i xx razy ( to znaczy robi zrzuty kreci kreci a potem dziizzizizzzzzzzz ) i znowu chwile miesza i znowu ładnie przegrywa i znowu dzzzzzzzz

co jest grane
plyta ecs k7s5a

pozdro
  
PostWysłano: Środa, 25 Czerwca 2003, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
co jest grane
plyta ecs k7s5a

sam napisałeś :))

A tak na serio, to albo płyty które usiłujesz odczytać były niezbyt dobrze nagrane, albo zebrało Ci się syfu na soczewce, stąd te anomalie
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Cytat:
co jest grane
plyta ecs k7s5a

sam napisałeś :))

A tak na serio, to albo płyty które usiłujesz odczytać były niezbyt dobrze nagrane, albo zebrało Ci się syfu na soczewce, stąd te anomalie


płyty sprawdzałęm juz rozne bardzo ! czyscilem nie raz i syfuu tam nie ma :) problem juz mailem z lg i musaielm sprzedac bo po naprawie tez bylo to samo :) napisali na karcie : Wymiana pickup !
tu cos jest walniete :) aa co ma do rzeczy np. podkrecanie , albo kontrolery moze walniete - ale jak byly by walniete to by dyski tez wariowaly nie ?
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli magistrala jest znacznie podniesiona a nie ma odpowiedniego dzielnika to jak najbardziej może się to przyczynić do zaistniałej sytuacji. Nagrywarki są bardziej wrażliwe na częstotliwość magistrali PCI niż dyski twarde. Ustaw magistralę na 133 lub 100 (jakąś, gdzie masz jeszcze dzielnik) i wtedy spróbuj. Jeżeli poskutkuje to znaczy że to będzie to, jeżeli jednak nie to pewnie nagrywarka jest pierdzielnięta.
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




ok sprobuje zrobic jak mowiles ! ale teraz magistarle mam 133 i tak samo !

ta plyta jest walnieta :( zmienie ja na Asusa A7vx8-x dobry wybor w cenie 300 zł ?
  
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




w cenie 300zł się opłaca, ale odstrasza mnie trochę położenie gniazda zasilania, które umieszczone jest tuż przy IDE. Ja na Twoim miejscu uzbierałbym jeszcze troszkę kaski i kupił coś na nForce2
  
PostWysłano: Piątek, 27 Czerwca 2003, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




ehhe uzbieral :) zobaczymy - ale znajac moja niecierpliwosc to .... w sumie to sam nie wiem bo teraz sa wakacje moze kupie w sierpniu :) Jesli mozna prosze takze o polecenie innych plyt w cenie do 400 ale DO!

dzieki pozdro
  
LiteOn i wszytko u...
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010