Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dziwnie brzmi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dziwnie brzmi
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1903
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Dzieńdobry,

Mam takie pytanie: jak dowiedzieć sie o połączenia przychodzące? Dzwoniłam do telekomunikacji, ale powiedzieli, że takie dane udostępnia tylko prokuraturze i policji. Nie chcę się posuwać aż do takich metod, bo dysponuję określonym dniem i określonymi podejrzeniami i chcę się tylko upewnić, czy mam rację. Ta osoba rozprzestrzenila głupie plotki na mój temat i teraz mam duże nieprzyjemności. Boje się, że jak pójdę na policję to popukają się znacząco w czoło i powiedzą, że mają ważniejsze sprawy. Pomocy! to dla mnie ważne, a nikt do tej pory mi nie odp.
  
Re: <Nika> jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dz
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ta osoba dzwoni do ciebi e?

kup za 50 pln taka przystawke to wyswietlania numeru i masz problem z głowy
  
Re: <J@ger> jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dz
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




CALLER ID, np. http://allegro.pl/show_item.php?item=33231272
  
Re: <EDDY> jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dz
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dokladnie o to mi chodzilo tyle ze w telepunkcie to kosztuje chyba 49 pln
  
Re: <Nika> jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dziwnie brzmi
PostWysłano: Niedziela, 24 Października 2004, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1903
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




W tym tkwi problem, ze ta osoba nie wydzwania do mnie..to byl jeden, jedyny telefon, ale wystarczyl, zeby zrujnowac mi zycie.
  
jak legalnie złamać prawo ochrony dany osobowych? -wiem,że to dziwnie brzmi
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010