Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Giełda -> [SPRZEDAM] RADEON 9600Pro GIGACUBE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[SPRZEDAM] RADEON 9600Pro GIGACUBE
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tomekpila
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1922
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam do sprzedania Kartę graficzną GigaCube Radeon 9600Pro, karta jest w 100% sprawna. Posiada 128MB DDR o czasie dostepu 3.3 ns firmy SAMSUNG w Kościach BGA. Taktowania dla pamięci to 600Mhz Dla GPU to 400Mhz.

Karta sie całkiem nieźle podkręca u mnie było to 108Mhz dla pamięci oraz 548Mhz dla GPU oczuwiście takie wartości osiągnąłem przy załoonym chłodzeniu na pamięci oraz VGA Siliencer rev. 3 na GPU. Wyniki w 3D markach :

Niepodkręcona:
3D Mark 2001- 12000 Punktów
3D Mark 2003- 3800 Punktów

Podkręcona do podanych wyżej taktowań:
3D Mark 2001- 14000 Punktów
3D Mark 2003- 4250 Punktów

Kartę sprzedaje oczywiście za założonym Siliencerem i radiatorkami na pamięciach (nie ma problemu z ich ściągnięciem gdyż są przyklejane na taśmę termoprzewodzącą).

Do karty oczywiście także dorzucam oryginalny cooler na GPU ( Świeci bardzo mocno na 3 kolory:D, posiada wbudowane diody, mnie to swiecenie wkurzalo ale jak ktos lubi albo ma obudowe z okienkiem to mu bedzie ładnie świecić:D)

Na kartę jest jeszcze 7 miesięcy gwarancji, Karta była kupowana z zestawem więc nie ma do niej pudełka tylko kable, Sterowniki, jedna Gra i to wszystko.

Karta ma Laminat koloru czerwonego, jak dam radę to zrobię jej fotki lub ją zeskanuje.

Co do gier to w Doom 3 na ustawieniach HIGH przy 1024x768 gra chodzi płynnie, w TOCA RACE DRIVER 2 przy 1280x1024 ustawienia MAX gra także chodzi płynnie i bez najmniejszych zacięć. Sprzedaje ją tylko dlatego że kupiłem za okazyjną cenę Radeona 9800Pro:D

Co do sprzedaży to najchętniej Odbiór osobisty u mnie w mieście (PIŁA) lub na terenie byłego województwa Pilskiego (Wałcz, Czarnków, Trzcianka, Człopa, Piła, Złotów, ewentualnie też w Bydgoszczy)

Kontakt ze mną na maila:
Lub na numerek GG: 8637842

Co do ceny to sam szczerze mówiąc nie wiem ile wziąść za to więc czekam na wasze propozycje.
  
[SPRZEDAM] RADEON 9600Pro GIGACUBE
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Giełda

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010