Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że ostatnio obchodzono na hehu Dzień Chłopaka, jednak o wiele wcześniej ustalono DZIEŃ MĘŻCZYZN i to jest właśnie 4 kwietnia.

Z okazji takiego męskiego święta Wszystkim Panom, którzy są bywalcami tego forum i uczestniczą w hehowych dyskusjach składam życzenia nie tylko wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym, ale również spełnienia swoich absolutnie osobistych marzeń.
Życzę Wam Panowie:
żeby wasze związki były tak udane, żebyście nie musieli korzystać zbyt często ze swoich jaskiń,
żeby wasze marzenia w zakresie „nowych miłości" motoryzacyjnych się spełniły,
żeby zachowania waszych kobiet „na co dzień" zupełnie wam nie przeszkadzały,
żeby wasze kobiety pobudzały Was nie tylko do działania, ale powodowały najpiękniejsze sny erotyczne,
żebyście moi drodzy mogli często bywać na męskich imprezkach i wznosić swoje ulubione toasty,
i na końcu,
żeby ten ktoś dla was najważniejszy potrafił być przy was zawsze w trudnych chwilach waszego życia.

p.s.
przepraszam, że tak późno, ale teraz dorwałam komputer.
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




kazia @ Niedziela, 04 Kwietnia 2004 17:10 @ :

Życzę Wam Panowie:
żeby wasze związki były tak udane, żebyście nie musieli korzystać zbyt często ze swoich jaskiń,

ROTFL
Cytat:
żeby zachowania waszych kobiet „na co dzień" zupełnie wam nie przeszkadzały,

ROTFL
Cytat:
żebyście moi drodzy mogli często bywać na męskich imprezkach i wznosić swoje ulubione toasty,
i na końcu,
żeby ten ktoś dla was najważniejszy potrafił być przy was zawsze w trudnych chwilach waszego życia.

Co do reszty zgadzam sie w zupelnosci i dziekuje cool.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




To mnie chyba te życzenia nie dotyczą... confused.gif

-Tej jednej jedynej jakoś nie mogę znaleźć.
-Samochody mnie nie kręcą.
-Za alkoholem nie przepadam, a przynajmniej nie za formami w jakich się go spożywa na onych męskich imprezkach.

Czy wszystko ze mną w porządku? Wydaje mi się, że robię się zgorzkniały...
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NAZIR @ Niedziela, 04 Kwietnia 2004 18:30 @ :
To mnie chyba te życzenia nie dotyczą... confused.gif
....
Czy wszystko ze mną w porządku? Wydaje mi się, że robię się zgorzkniały...

Nie jest tak źle, może z tej części uda się Tobie coś wybrać:
Cytat:

Z okazji takiego męskiego święta Wszystkim Panom, którzy są bywalcami tego forum i uczestniczą w hehowych dyskusjach składam życzenia nie tylko wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym, ale również spełnienia swoich absolutnie osobistych marzeń.

Osobiście składam Tobie spelnienia najskrytszych marzeń, żeby wreszcie ta ważna osoba pojawiła się w Twoim życiu.
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Serdecznie dziękuję! biggrin.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




fajnie ze tak pozno sie o tym dowiadujemy, ale dziekuje bardzo :]
  
Re: <kazia> PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘ
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Kwietnia 2004, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziękuję, dziękuję, choć nie mam jakiś specjalnych ,,marzeń motoryzacyjnych", a i dzień chłopaka był już dość dawno. lol.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pomysłowe te życzenia, kaziu.

NAZIR @ Niedziela, 04 Kwietnia 2004 18:30 @ :

Tej jednej jedynej jakoś nie mogę znaleźć.

Spoko, powiedz mi, jaka ma być. Ja Ci narysuję. biggrin.gif wink.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Tak się składa, że techniki malarskie mam dość dobrze opanowane, stąd chociażby pokaźny akt nad moim łóżkiem. Ale nie o wygląd tutaj chodzi (choć przyznam że z tego tyłeczka jestem dumny biggrin.gif ), jeno o żywą personę, w której to najbardziej cenię wrażliwość.
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Czwartek, 30 Września 2004, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Tak naprawdę to dzisiaj jest święto męskiej części społeczeństwa!!!
A dlaczego to jest prawdziwe, a tamto nie? A dlatego, że każdy mężczyzna był kiedyś chłopcem.
I również dlatego, że w zdecydowanej części mężczyzn ten chłopiec żyje do końca życia (w przeciwieństwie do większości kobiet, w których dziewczęca część natury ginie bardzo szybko ustępując miejsca wszelkim jej mutacjom nie mającym związku z dziewczęcością).
A także dlatego, że spora część chłopców nigdy nie staje się mężczyznami, co nie ukrywam, potrafi mieć swoisty urok (choć na krótko).

Tak więc, Chłopcy, Panowie, Mężczyźni, Szowiniści, Gentelmeni itd., itp. życzę Wam w dniu Waszego święta:
Mało zrzędliwych kobiet
Ego, którego nie trzeba podbudowywać sportową sylwetką samochodów
Przytulnych pubów co środę
Satysfakcjonującego wynagrodzenia bez popadania w pracoholizm
Kolejki pod choinką, ewentualnie syna z kolejką
Zawsze pięknej żony
Dyskretnej kochanki
Teściowej mieszkającej w bezpiecznej odległości
Zawsze skutecznego leku na kaca
..........................................
I czego tylko jeszcze dusza zapragnie, bo nie ma nic bardziej ponurego niż zgorzkniały i nieszczęśliwy facet.
  
Re: <Pozioma> PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Czwartek, 30 Września 2004, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




omg
przecudne te zyczenia
tylke tej zony nie rozumiem ... po co to mieć ?
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Piątek, 01 Października 2004, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Nie rozumiesz, po co mieć żonę w ogóle czy "zawsze piekną żonę"? wink.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Sobota, 02 Października 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mrowka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1415
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




LOL
To się komuś pomerdało o pare miesięcy, dzień chłopak był w ostatni czwartek (30 września), ale co niektórym to radze jakiś lepszy kalendarz kupić. Spoźnione naj :P

*****
Chciałbym zwrócić uwagę, że między mężczyzną a chłopakiem jest zasadnicza, co by nie rzec kolosalna, różnica! Zatem za nim zacznisz się z kogoś nabijać, to może faktycznie przeczytaj coś dwa, albo więcej razy, a jeżeli nie zrozumiesz to zapytaj, albo lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.

Pozdrawiam
Marek D.
*****
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 03 Października 2004, 01:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Przeczytaj powoli i dokładnie (najlepiej kilka razy) to, co Kazia napisała, a potem - jeśli nadal nie będziesz rozumieć - chętnie Ci wytłumaczę. crazy.gif
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 31 Października 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mrowka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1415
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




lol.gif Dobre sobie...
Nic do tego nie dodam...
  
Re: <kazia> PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




szczerze mowiac to pierwszy raz slysze, zeby 4 kwietnia byl dniem męzczyzn. troche iesprawieldliwe ze maja ich tyle: wrzesien - dzien chlopaka, marzec i (podobno) kwiecien - dzien mezczyzny. a kobiety maja tylko jeden. w marcu. Jest w moim zyciu niestety kilku mezczyzn, ktorym z przyjemnoscia dodatkowo zlozylabym zyczenia rowniez w pazdzierniku - z okazji dnia do broci dla zwierzat. buziaki
  
Re: PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




rudzielec_20 :
szczerze mowiac to pierwszy raz slysze, zeby 4 kwietnia byl dniem męzczyzn. troche iesprawieldliwe ze maja ich tyle: wrzesien - dzien chlopaka, marzec i (podobno) kwiecien - dzien mezczyzny. a kobiety maja tylko jeden. w marcu. Jest w moim zyciu niestety kilku mezczyzn, ktorym z przyjemnoscia dodatkowo zlozylabym zyczenia rowniez w pazdzierniku - z okazji dnia do broci dla zwierzat. buziaki

Hm.... o marcu nic nie słyszałam,
Dzień chłopaka - jest wprowadzony niedawno,
Dzień mężczyzn - świętuję już od ponad 20 lat, on NAPARWDĘ istniej 4 kwietnia.
  
PANOWIE !!! - 4 kwietnia - WASZE ŚWIĘTO !!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010