Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pasje fanów U2... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czy macie jakieś, tytułowe, pasje? Śpiewanie, pisanie wierszy, prozy, granie na gitarze i innych instrumentach, taniec, rysowanie?...
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Ja gram 8 lat na gitarze jestem instruktorem nurkowania od 3 lat to moje 2 najwieksze pasje. Niom niezapominajmy o kobietach hehe wink.gif to tez moja pasja wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




JA PASJAMI PISZĘ MOJE KOCHANE OPOWIADANIA!!! O MOJEJ ULUBIONEJ TEMATYCE - MIŁOŚĆ... JUZ MAM ICH CHYBA Z 5!!!!SĄ NAWET FAJNE, ALE WSTYDZILABYM SIE JE KOMUS POKAZAC ZE STRACHU PRZED OPINIĄ...ALE MOZE KIEDYS (BARDZO KIEDYS) ODWAZE SIE I JE OPUBLIKUJĘ... lol.gif haha, jasne, kto by chcial je czytac??
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




moją pasją jest piłka nożna... nie mogę bez niej żyć i jak przegapię jakiś ważny meczyk to jestem ostro wkurzona... no to pozdrówka:]
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pasje? Yyy, manga, manga no i jeszcze bym zapomniała - manga. wink.gif

Kiedyś oczywiście sport. Sport to zdrowie, a w moim przypadku zdrowie utracone. crazy.gif Poświęcenie podczas meczów koszykarskich i biegi na mordercze dystanse robią swoje. No ale mam przynajmniej ten srebrny medalik z mistrzostw wojewódzkich w biegu na 1000 metrów. Jak widzicie - warto. eusa_wall.gif

A rowerek był, jest i będzie. cool.gif

O, rysować lubiałam. Zwłaszcza akty ... kolegom. crazy.gif No i mangowo ołówkowałam. Jednakże zanim zdążyłam wyrobić sobie własny styl, przerzuciłam się na coś innego. Ale czuję, że do tego jeszcze wrócę.

Grałam na pianinku, nawet ładnie, ale potem przestałam widzieć w tym sens. eusa_wall.gif

Czasem sklecę wierszyk, w przypływie natchnienia i tematu, który życie mi przynosi.

A pisanie postów to nie pasja? Niestety doskwiera mi ostatnio brak natchnienia, żeby napisać coś, z czego byłabym zadowolona.

Uwielbiam zwierzątka. Aktualnie moją wielką pasją jest moja mysz, wokół której godzinami się krzątam, opycham ją wyszukanym menu: bananki, słoninka, sucharki, jabłuszka, gruszki, marchewka, fasolka, płatki kukurydziane, mleko, oj, czy nie przesadzam. crazy.gif No i pieścić zwierzątko trzeba, żeby nie zdziczało i nie czuło się samotne. Jeszcze nigdy nie użyła wobec mnie swoich siekaczy, to chyba punkt dla mnie. No może raz ... obskubała mi paznokieć. Teraz jej chyba muszę nakupować jakichś karuzel albo czegoś do wspinaczki, bo nie mogę jej przecież teraz na dwór na spacery wyprowadzać, a jest niewybrykana. confused.gif

Namiętnie pisałam pamiętnik, ale kiedy odkryłam go po jakimś czasie i przeczytałam, poczułam się jak nawiedzona, więc pisania zaprzestałam.

Kiedyś tańczyłam ... ale to był pomysł dorosłych i naturalnie przez to wcale mi się nie spodobał, choć mam na koncie kilka występów. doubt.gif

Śpiewanie...najchętniej w samotności i ze słuchawkami na uszach. Szkoda, że gardło mi się stępia po dwóch mocniejszych kawałkach. Kiedyś pokusiłam się o występ w kościele z mikrofonem eusa_wall.gif , jakieś tam karaoke i występy na Dzień Mamy też były ale...nie wiem dlaczego w tłumie mi wychodzi gorzej. sad.gif

Filosoffowanie...sposób, w jaki objawia sie owa pasja przemilczę, ale i tak to lubię. crazy.gif

I to tyle. Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę. wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ano właśnie!!! zapomialam o rowerku!!! to moja wielka pasja ale tylko latem... crazy.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Moimi z wiekszych pasji sa kobiety i rowerek smile.gif biggrin.gif cool.gif Tej pierwszej nie trzeba tłumaczyc smile.gif a druga to jakos tak od marca sie rozpoczeła i nadal nie moge przestac jeździc (nawet gdy wieje wiatr to pokonuje kolejne kilometry wsród klifów gdyńskich :) ). Dodatkowo lubie czasem isc na fajną dyskoteke, potańczyć cool.gif oraz posłuchac muzyki która mnie uspokaja bądz daje mi ochote i motywację do zrobienia czegoś.Lubie pocieszyc przyjaciół którzy mają jakis problem chca o tym porozmawiac. Lubie podróżować smile.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, dla facetów pasją bywają kobiety, a czemu dla kobiet nie faceci? wink.gif
Chyba czas wypowiedzieć się o swoich "pasjach"...
Piszę wiersze, dość rzadko, bo w życiu mało jest dla mnie inspiracji jako takich. Staram nie pisac o miłości - to nudny i przewałkowany temat, przynajmniej dla mnie. Fakt, niektórzy potrafią pisać o niej perełki i dla nich głębokie ukłony - mi to z samej niechęci do tego uczucia nie wychodzi za dobrze. A co jest powodem tej niechęci to już inna historia nie do końca jasna.
Właściwie to chyba jedyna moja poważna pasja, chyba że kiedyś odkryję lepszą...
Aluś, co do opowiadanek - pozaż je światu, na pewno są super! Po co je pisać, jak nikt tego nie czyta? No, chyba że chomiczkowi pokazujesz, to pardon.
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja te opowiadanka pisze dla siebie zeby sobie troche pomarzyc i pofantazjowac o wielkiej milości (bo co mi innego pozostalo...)
  
Re: <ALICE> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 02 Listopada 2004, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No co Ty, nie wymiguj się, tylko wklej swoje opowiadanka tutaj. wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Własnie, daj innym pomarzyć! wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Muzyka i forografia - uwielbiam wycinać rzeczywistość
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




U2 KOBIETY ROWEREK LUDZIE ARCHITEKTURA CYWILIZACJE EKONOMIA TZW DLA KAZDEGO HISTORIA
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Sobota, 06 Listopada 2004, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Regian
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1989
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ponad 10 lat temu malowałam obrazy. Dość duże formaty, na płótnie. Inspiracją była oczywiście muzyka U2. Mimo, że namalowałam ich kilkanaście, niestey nie mam żadnego w domu. Nawet nie pamiętam dobrze, wszystkich tytułów i nie pamiętam już i jak wyglądały. Jeden obraz zaczęłam, i nie skończyłam. Ten jest w domu. Haftowany. Pewnie nigdy nie skończę "October".
  
Re: <WERSYFIKATOR> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 16:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




mojeeeeeeeee pasje hmmmmmmmmmmm:
U2
U2
U2
kobiety
książki
filmy
i życie.......("ONE")


www.u2zone.webpark.pl
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




jak to psja kobiet tez sa faceci
dla mnie to dkladnie jeden jedyny - adm clayton biggrin.gif cool.gif cool.gif cool.gif
caly oj pokoj jest oblepiony jego plakatmi, a nieubieram sie w inny ciuch niz tschirt z nim
noi do szkly to tylko plecak z adamm claytonem i piurnik tez mam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif smile.gif
no i ja zadnego inego faceta nie chce bo kocham tylko jego!!!!! eusa_naughty.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hehehe, to może napiszemy o nim wspólnie jakiś twór i się znajdzie u Krzysia na stronce w dziale "wiersze"? wink.gif O Larrym już jest, czemu nie miałoby być o Adamie? biggrin.gif
  
Re: <grusia> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Tyś mężczyzną doskonałym.
Twe blond włosy jak słup stały,
Gdy Cię we śnie zobaczyłam;
Śmiało w nie paluszki wbiłam.
Wtedyś w końcu mnie zauważył,
Czworo oczu we mnie wraził.
Czule wargi me objąłeś.
Krótka chwila, a ja tonę!

Snułabym opowieść długo,
Lecz nie przed dwudziestą drugą! eusa_naughty.gif
  
Re: <grusia> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




tak go wielbisz a nie BONIUSIA ???
pati wink.gif

to teraz juz wiem co tak sie zdenerwowalas jak go nazwalem brzydalem hehehe
ale za piekny to nie jest
i zawsze sie nie smieje
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ty, miałaś to juz chyba dawno napisane na taką okazję, co? wink.gif Ja tam bym snuła dalej - i tak niewiadomo, kto o której godzinie to przeczyta. Chyba dziś wieczorem zamiast się uczyć do szkółki, wezmę me poetyckie pióro i coś skrobnę o Adamku. Najpierw chyba jednak druknę sobie jego fotę, bym dokładnie mogła opisać wszelkie wspaniałe cechy jego fizczności, dołączając do tego i różne zmyślone przymioty duchowe, ponieważ owych niestety okazji nie było poznać... wink.gif biggrin.gif
  
Pasje fanów U2...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010