Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> jetsem fanka techno
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Października 2004, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martynka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1804
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_naughty.gif slucham techno a Wy co sądzicie o tym rodzaju muzyki????
  
Re: <martynka> jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Października 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




czy techni mozna nazwac muzyka?

poza tym ja przez 5 lat mialam "trance" pracujac przy szlifierce i uderzajac moltem w kowadlo. i to w zupelnosci wystarczy.
  
Re: <martynka> jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Października 2004, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




moze powiedzialabys jakiego techno sluchasz, bo w czasach viva,mtv i rozowe kolorowe landrynki to pod techno ludzie podpisuja wiele, wlaczajac britney spears...;)
  
Re: <martynka> jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Października 2004, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anais
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1227
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Nie szkodzi, Martynko, przejdzie Ci lol.gif !!!!!
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Października 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




ja slucham techno!! ale nie jakiejs komerchy tylko trance np:
Paul van Dyk, Armin van Buuren lub Tiesto (gral na otwarciu igrzysk w Atenach). I nie obchodzi mnie to co sadzicie o tej muzyce, bo dla mnie np metal to same krzyki, a np tak opisywani tu Pudelsi: jak dla mnie to to nie jest muzyka tylko konkurs recytatorski z podkladem muzycznym i slabeym tekstem
  
Re: <martynka> jetsem fanka techno
PostWysłano: Wtorek, 12 Października 2004, 09:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No cóż, powinszować.
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Października 2004, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Szczerze powiedziawszy nigdy specjalnie nie przepadałam za tym rodzajem muzyki. Techno jest dla specyficznej publiki, która chyba nie szuka w muzyce siły płynącej z dobrego tekstu, bo co jak co, ale nikt mi nie wmówi, że w muzyce techno są fajne teksty. Największy problem polega na tym, że tam w ogóle nie ma żadnego tekstu wink.gif . A przy takim rytmie to można jedynie tłuc głową o ścianę. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście toleruję to u innych. cool.gif
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Wtorek, 19 Października 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Borsuk@home : Października 11 2004 :
ja slucham techno!! ale nie jakiejs komerchy tylko trance


I od razu w dwóch pierwszych zdaniach widzimy, że autor słucha andergrand techno. Nie jest to techno komercyjne, lecz tkwiące w podziemiu i dostępne tylko dla wybrańców, którzy są w stanie dotrzeć do tej niemasowej formy sztuki.

Cytat:
Tiesto (gral na otwarciu igrzysk w Atenach).


To cała ma analiza z akapitu wyżej może być o dupę rozstrzaśnięta, gdyż otwarcie igrzysk jest imprezą masową (o zgrozo!) o charakterze komercyjnym.

Cytat:
I nie obchodzi mnie to co sadzicie o tej muzyce,


Mnie nie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi, że nas nie obchodzi.

Cytat:
bo dla mnie np metal to same krzyki,


A już na pewno utwory instrumentalne!!

Cytat:
a np tak opisywani tu Pudelsi: jak dla mnie to to nie jest muzyka tylko konkurs recytatorski z podkladem muzycznym i slabeym tekstem


Napisał człek dla którego szczytem tekstowej wirtuozerii są trzy słowa zapętlone na 10 minut i powtarzane w kółko przez połowę czasu trwania utworu...


P.S.

Przepraszam za posta, ale średnia mi spada w pisaniu i postanowiłem, że dzisiaj na dobry początek coś gdzieś wyślę!
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




martynka : 11 Października 2004 :
eusa_clap.gif eusa_naughty.gif slucham techno a Wy co sądzicie o tym rodzaju muzyki????


''Nie dla mnie cale to techno, od techno mozna z nudow zdechnac...''
M.Maleńczuk

Od siebie: Techno jest do dupy! Mnie sie nie podoba. Tam nie ma co sie podobac. A ty! Sluchasz techno? Masz problem!
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tovik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1242
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




do Kundels'a ......weś pajacu spadaj o gustach się nie dyskutuje!!!!!, ja słucham techna i mi taka muzyka odpowiada biggrin.gif
  
Re: <Tovik> jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Martynka sama spytała innych co sądzą o techno. Więc mają pełne prawo odpowiadać.
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tovik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1242
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




...to w takim razie Martynka głupie pytanie zadała confused.gif
  
Re: <Tovik> jetsem fanka techno
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
o gustach się nie dyskutuje

rotfl, a ja myślałam, że to forum dyskusyjne.
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jennefer
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #1953
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Nie lubie raczej techno. Owszem, na imprezie można przy tym potańczyć, ale w domu nie mogłabym słuchać techno dla samej przyjemności słuchania. Dla mnie taki rodzaj muzyki nie ma melodii, jest jednostajny
  
Re: jetsem fanka techno
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja nie słucham ale uwielbiam sie bawić w gdańskich i sopockich klubach muzyki klubowej smile.gif ... feel the beat wink.gif naprawde świetna zabawa
  
jetsem fanka techno
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010