Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> jake obecnie najlepsze MOBO pod P4 [OC, DUAL-DDR, do 600 zl]
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jake obecnie najlepsze MOBO pod P4 [OC, DUAL-DDR, do 600 zl]
PostWysłano: Niedziela, 25 Maj 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




-> witam

mam powazny problem. poszukuje pilnie dobrej plyty glownej pod P4 ze wskazaniem na overclocking i DUAL-DDR. czas mnie nagli (2-3 tygodnie), bo obecna plyte przekazuje siostrze pod Celeron'a. cena - do 600 zl. prosze o wszelakie propozycje co do MOBO.

osobiscie przypalilem sie na Gigabyte GA-8SQ800Ultra (SiS655), ale czy zaspokoi on moje oczekiwania OC?

przeszukalem inne fora za tematami odnosnie MOBO pod P4, ale nic konkretnego nie znalazlem. teraz tylko pelno tematow o Athlon'ach i plytach pod niego, a P4 - nie ma :(

moze lepiej byloby sprzedac mojego P4 (2.0A) i postawic na Athlon'a i Epox'a 8RDA3+, ale kto mi kupi procka za rozsadna cene? prosze o wasze propozycje odnosnie plyty - z gory piekne dzieki.
  
PostWysłano: Niedziela, 25 Maj 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Do tego 2.0A to ten Gigabyte będzie spoko.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




proponuje cos na najnowszsych chipsetach intela
czyli 865pe
np abit is7 ewentualnie wersja is7e
zobacz sobei na benchmark.pl tam jest nawet fajny tescik
ten gigabyte jest fany tyle ze na sisie a to mnie srednio cieszy
tymbardziej wiem ze sa awaryjne no i niestety niestabline
nie bardzo polecam
  
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zaletą i865 jest to, że ma prawdziwe SATA i możliwość bezpośredniego podłączenia gigabitowego lanu do mostka północnego, jeśli uzyje sięspecjalnego chipu Intela. No i oczywiście FSB 800 (nie w wersji P). Do P4 2.0A to raczej nie ma co przepłacać za płyte na tym chipsecie. Co do awaryjności to nie mam statystyk.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2003, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




wiem wiem ze awayjnością to ciezko jest powiedziec ale mysle ze warto bo to bedzie rozwiązanie napewno przszłościowe
alboooooooooo albatrona na 865pe ktory kosztuje 580 zeta a jest pelen wypas i naprawde plyta stworzona do podkrecania
  
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Maj 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




-> i875 napewno odpuszcze, nie oplaca sie, ale i865PE to coraz bardziej lakomy kasek. poki co wyjezdzam na 3 dni na slowacje. po powrocie bede myslal dalej.


Ostatnio zmieniony przez un_ix dnia Czwartek, 03 Lipca 2003, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Wtorek, 27 Maj 2003, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Albatron ma max Vcore 1.6 więc podkręcanie odpada.
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




-> no i zdecydowalem sie. postawilem na Abit'a IS7 [i865pe] :) zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.
  
jake obecnie najlepsze MOBO pod P4 [OC, DUAL-DDR, do 600 zl]
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010