Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> idolejros dla fanklubolejros ;) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




No, no widzę że naprawdę można być blisko z naszm idolem, jednym słowem "dałaś ciała" ... koniec komentarza
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Krystynka : Listopada 03 2004 :
No, no widzę że naprawdę można być blisko z naszm idolem, jednym słowem "dałaś ciała" ... koniec komentarza


pewnie mozna i blizej, ale nie kazdemu dane ;-PP

Cytat:
jednym słowem "dałaś ciała" ... koniec komentarza


a ty dalas konkretniej tym komentem.....

Zazdrosnica !!!! lol.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Adiola : 03 Listopada 2004 :
[..]
Zazdrosnica !!!! lol.gif

Każdy robi to, na co ma ochotę. Jego prawo. smile.gif
Jednak czy naprawdę myślisz, że skrytykowanie tego rodzaju fotki może być podyktowane wyłącznie zazdrością?
Ja np. też nie reflektowałabym, choć w tym samym miejscu, w tym samym czasie i w podobny sposób miałam okazję również się z Artystą uwiecznić...
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Malena : Listopada 04 2004 :
[..]


Każdy robi to, na co ma ochotę. Jego prawo. smile.gif ...


Oczywiscie cool.gif

Cytat:
Jednak czy naprawdę myślisz, że skrytykowanie tego rodzaju fotki może być podyktowane wyłącznie zazdrością?


A gdzie napisalam ze wylacznie ??

Zasadniczo, to w liscie Krystynki widze malo krytyki, raczej zart w kiepskim stylu, .... ja to zawsze miedzy wierszami wink.gif




Cytat:
Ja np. też nie reflektowałabym, choć w tym samym miejscu, w tym samym czasie i w podobny sposób miałam okazję również się z Artystą uwiecznić...


No wiesz, ja tez tam bylam i rowniez nie skorzystalam z oferty, ale to nie ma specjalnie znaczenia jakie pobudki nami kierowaly, bo tak naprawde, to....

Cytat:
Każdy robi to, na co ma ochotę. Jego prawo. smile.gif ...


wink.gif
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Oj, kobity to nie był żaden żart tym bardziej nie zazdrość. Po prostu moja reakcja. Co do tego, że każdy może robić to co chce to sie nie zgadzam, są pewne prirytety w życiu, które należy uwzględnić na pierwszym miejscu ale to wiedzą tylko żony, wierne żony (trzymając się tematu-rzecz jasna)
  
Re: idolejros dla fanklubolejros ;)
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Gdzie zostało zrobione to zdjęcie? http://babalubaba.w.interia.pl/ja%20i%20mm%20kadr.jpg
Swoją drogą ja tesh bym tak chciała =D
  
idolejros dla fanklubolejros ;)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010