Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Athlon Xp 1700+
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Athlon Xp 1700+
PostWysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Chcialbym się dowiedzieć jakie teoretycznie prędkości (max i na codzień) mogę uzyskać na moim procu (Xp 1700+ rdzeń: Palomino) płyta główna: Soltek SL-75DRV5; i możliwe że się przyda: Leadtek GF4 Ti 4200; RAM DDR 2100 jakiś_no_name_chyba_:-)
  
PostWysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2003, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




wydaje mi sie, ze na co dzien wiecej niz 2000+ nie uzyskasz, bardziej chodzi mi tutaj o chlodzenie, chyba, ze masz WC :>
  
PostWysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Tu jest baza danych z wynkiami o/c AMD i Intela. Wystarczy wybrac swój model i wersję procka :)
  
PostWysłano: Piątek, 11 Kwietnia 2003, 07:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




wydaje mi sie, ze na co dzien wiecej niz 2000+ nie uzyskasz, bardziej chodzi mi tutaj o chlodzenie, chyba, ze masz WC :>
Moja magiczna plyta główna automatycznie podkręcająca proca wyciąga 1900+ ale raczej chodziło mi o zmianę FSB i do tego trochę napięcia... Bo nie wiem co dokladnie płyta podkręca. A, i Xp się nie instaluje na takim podkręconym procu. Chlodzenie - badziewiasty wiatraczek wyjący jak maly odkurzacz ale na innym forum już zasięgam opinii :-))))
  
PostWysłano: Piątek, 11 Kwietnia 2003, 07:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Ta strona z wynikami jest spoko. Wlaśnie o coś takiego mi się rozchodziło, nie wiem czy będę podkręcał bo jestem zadowolony a o TEORETYCZNE możliwości o/c zawsze można zapytać i się czegoś ciekawego dowiedzieć:P
  
Re: Athlon Xp 1700+
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2015, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mitchel880
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7862
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam pytanko ..gdzie znajde spis serii procesorow Athlon XP 1700

ktore najlepiej nadaja sie do krecenia ...

na allegro sprzedaja rozne serie i kazda kreci sie swiatnie tylko ze mozna kupic takiego procka nowego za 240 zl w hurtowni i chcialbym wiedziec za ktore procki sie zabrac ...
  
Re: <Mitchel880> Athlon Xp 1700+
PostWysłano: Wtorek, 03 Marca 2015, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ty to tak serio ?
po 12 ! latach odkopujesz temat z procem za 10 zlotych i chcesz go krecic jeszcze ?
kup sobie kilka do testow i w tym budzecie jeszcze na dobry schładzacz starczy i na piwo zostanie
  
Athlon Xp 1700+
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010