Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Pytanie o baterie do Siemensa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pytanie o baterie do Siemensa
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asiat8
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1981
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Hej Ludki!! Mam pytanko.Potrzebuje baterie do Siemensa C45. Najlepiej litowo polimerowa, ale nie wiem jaka kupic. I czy moge kupic duza, tzn taka okolo 1000 mAh ??
  
Re: <asiat8> Pytanie o baterie do Siemensa
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro pasuje to czemu nie ??
sprawdz oferte na promaco
  
Re: <J@ger> Pytanie o baterie do Siemensa
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asiat8
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1981
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Ale chodzi mi o to czy jesli kupie taka duza baterie to czy nie bede musiala jakiegos nowego oprogramowania wgrywac. Oryginalna baterie mam 550 mAh.
  
Re: <asiat8> Pytanie o baterie do Siemensa
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie soft nie ma zadnego znaczenia
jesli pasuje bateria do fonu to mozna uzywac
ja w swojej nokii mam rozne baterie
z wibra i bez male i duze
  
Re: <J@ger> Pytanie o baterie do Siemensa
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




niestety z Siemensami nie jest tak jak z Nokiami
Po zmianie baterii "powinno się" zaktualizować mapę baterii w telefonie, żeby wykrywał poprawnie całą pojemność. Jeżeli się tego nie zrobi, to formatowanie baterii będzie miało opłakane skutki (będzie trzymać 1 dzień, albo i krócej)
  
Pytanie o baterie do Siemensa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010