Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> szukam.....
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
szukam.....
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
teresa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2043
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam, jestem tutaj pierwszy raz glownie w celu dania ogloszenia matrymonialnego. Mam 42 lata i szukam mezczyzny ktory moglby ofiarowac mi swoja przyjazn,chcialby podzielic sie swoimi myslami przagnieniami czy troskami. Jest tylko jeden najwazniejszy warunek musi byc wegetarianinem, najlepiej ze szczecina i okolic chociaz inne rejony Polski tez wchodza w rachube biggrin.gif Ja jestem wegetarianka 14lat
Pozdrawiam i czekam mam nadzieje na reakcje milych panow wink.gif
  
Re: <teresa> szukam.....
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A Tobie się dobra kobieto jajecznica z mózgu zrobiła z powodu OZN, czy nie do końca Ci wyjaśnili czemu forum dyskusyjne ma służyć ?

Moderator..., gdzie jest kurwa moderator !?
  
Re: szukam.....
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Na wywczasach tongue.gif
-blok-
  
Zamknięty: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 12:22 przez ulan
szukam.....
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010